Hiç sınavlarınızdan kötü not aldınız mı? Yada sınıfta kaldınız mı?

Kötü not alıp keşke biraz daha calışsaydım diyen oldumu? Ya ben niye böyleyim yaaaaaa :'((( Bana akıl fikir verin lütfen...

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• üniversitede 2 yıl kaldım matematiğime ve fiziğime guvenirdim yalanmıs yok öyle birsey.gidilen üniversitede ki ne matematik matematik nede fizik fizik değil...bilim adamı cıkarmıyorsunuz hocam...140 puan üzerinden 10 aldıgımızda sevinirdik .1hafta calısıp 8 aldıgım hiç yuzunu acmadan 50 aldıgım bir okulda fazla durmanın anlamı yok diye dusundum ve bıraktım :) o yuzden sıkma canını hersey duzelir yada baska yönlere kendini kaydırırsın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• lisedeyken mat ve geo hep 1'di karnemde.

2 ve 3 yoktu.

tarih coğrafya edebiyat dil anlatım falan 5 gelirdi hep.

4 de vardı tek tük arada.

ama mat ve geo 1 diye en tembel öğrenci ilan edildim hep.

bi de sınıfta bi tuğba vardı, ing ve almanca dersleri 1di hep, ama mat ve geo dersleri 5 diye en çalışkan ilan edilirdi hep.

sokarım böyle düzene.

0|0
    0|0
  • kötü notdan çok ne var :D da keşke demedim çünkü çalışmıyordum ondan iyi not alamadım hep orta hep zayıf:D

0|0
    0|0
  • lisedesin herhalde üniye gelince alışırsın bol sıfırlı notlara merak etme;)

0|0
    0|0
  • kötu not aldımda hıc sınıfta kalmadım . gunu bırlık calısırsan sıkıntı kalmaz

0|0
    0|0
    • ya gunu birlik caliscam diyorum tamam mi sonra hadi yarin calisirim diyorum erteliyorum erteliyorum hep boyle oluyor

• bendede öyle merak etme aslında her ögrencıde öyle ama bır sekılde zorlamalısın kendını ve o masaya oturmalısın 30 dk da olsa o masada otur sonra kalkınca ınsan cok mutlu oluyor

• aslinda masaya oturuyorum cok guzel calismaya basliyorum konuyuda anlamiyorum degil yani aradan 10 dkk geciyor sikiliyorum baska birsey le ugrasiyorum...dikkatim cok cobuk dagiliyor

• bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • kendimden su an nefret ediyorum kafami nerelere vursam bilemedim

• o yüzden sınav haftaya gibi değil de sınav yarın gibi çalışacaksın

• valla ben hukuk fakültesindeyi çalışsak da isteiğimizi alamıyoruz. bazen çalışmıyorum kötü alınca hakettim diyerek rahatlıyorum:)))

0|0
    0|0
  • hiç iyi not almadımki

0|0
    0|0
  • Aldıgım oldu ama hiç çalışmadıgım için pisman değilim :D

Pismanlık duymamalısın elimden gerekeni yaptım diyip devam etmelisin :)

0|0
    0|0
  • birinci sınıfta ailem bıraktırmıs okumayı iyice söksün diye ve zaten okula 6 yaşımda başlatmışlarr...

0|0
    0|0
  • oooo bir sürü düşük not almayana öğrenci mi denir xD

0|0
    0|0
  • lisede karneme hiç 1 gelmedi, üniversitede de 2 kere büte kaldım, şimdilik tabii :D

0|0
    0|0
  • kötü notlar aldım sınıftada kaldım liseyi 7 senede bitirmiştim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Orta son sınıfta rekor kırmıştım 3 dersim zayıftı :(

0|0
    0|0
  • oho cok aldım kalmadım ama

0|0
    0|0
  • Henüz kalmadım.

0|0
    0|0
  • hem kötüü not aldım hemde sınıfta kaldım sonra okulu ben bıraktım bnde hiç çalışmadım keşke elimden geleni yapsaydım dedım ama yapmıycaktım biliyoruum :( şimdi unv sınavına hazırlanıyorum çogu arkadasım unv okuyor bnce çalışmak lazım :(

0|0
    0|0
  • eed hep ingilizceden büte kalırım

0|0
    0|0
  • yoo not gelir geçer sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Aldım ama kalmadım

0|0
    0|0
  • 1 kere kaldım. Ve çok fazla kötü not aldım. Akıllıyım ama çalışmıyorum işte .:(

0|0
    0|0
    • Akkılı olup ta o aklı kullanamadıktan sonra ne faydası var ki :)biraz kullanalım o aklı verildiği gibi götürmeyelim öbür tarafa jenny :)

• Uf snne be slk

• sukur hiç sinifta kalmadim ama kotu not aldigim oldu..

0|0
    0|0
  • Çok aldım, ama kalmadım.

0|0
    0|0
  • sınıfta kalmadım ama kalan derslerim oldu hep.

0|0
    0|0
Yükleniyor...