Neden bu insanların 2 yüzü var ?

yurtta . biz odada 3 kişi kalıyoruz.. diğer dördüncüyü hiç takmıyoruz. çünkü onu yok sayıyoruz

neyse yine birgün biz çay masında otururken abi geldi. gençler hadi sohbete' dedi. neyse sohbette DÜNYANIN ÜÇ YÜZÜNÜ anlattı derken biz düşündük.. Dünyanın üç yüzü varsa eee Dünyadaki insanlarında 2yüzü var.. peki şimdi size soruyorum.. adam gibi anlaşmak konuşmak varken NEDEN bu insanların 2 yüzü var ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaratılışımızdan kaynaklı olsa gerek,gerçektede yüzümüzün bir yarısı ile diğer yarısı farklıdır ikisine biz aynı anda baktığımız için farklılıkları net olrak göremiyoruz.Herşeyin bir zıttı olmak zorunda iyi ile kötü,siyah ile beyaz gibi...

zira bu iki kavramlar zıtlıklarıyla birbirini tamamlarken diğer yandada birbirinin güzelliklerini gösterirler; siyah olmadan beyaz beyaz olmadanda siyahın güzelliğini önemini kavrayamayız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benden mi bahsediyorsun..? :)

Her insanın iyi ve kötü tarafları vardır.

Önemli olan kötü yanlarını yontmak.

Dünyaya geliş amacımız bu.

1|0
    0|0
  • Çevir çevir tükür işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• işte ben bu yüzden hükümetten korkmuyorum.bak kardeşim o sizin başıza ekşiyen o cemaat beslemesi varya.siz onu sallamamaya devam edin.zaten öyle de yaparsınız.hükümet zannediyoki partisine üye olan herkes cemaati seviyo:)bu millet sanıldığından daha zeki olduğu buradan bile anlaşılıyo.ben pekçok kez duydum sırf iş bula bilmek için kpss den memur ola bilmek için iktidar partisine üye olanları.bu millet böyle işte.kullanır ama bir yerden sonra bırakır.sen o dallamaya benden bol selam söyle.ks de tanıştığım biri var de iki lafın bgiri hadis ayet falan de.enayi gaza gelsin buraya üye olsun.sonra ... görsün :)

2|0
    0|0
  • ne güzel yazıp yorumlamışlar link

0|0
    0|0
  • Bazıları 22 yüzlü sen onlara denk gelmemişsin daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...