Dun Galatasaray penaltilarda zar zor turu gecdi deyen dalga gecen fenerliler bugun gazziga oturdumu ?

Dun Galatasaray penaltilarda zar zor turu gecdi deyen dalga gecen fenerliler bugun gazziga oturdumu ? :) :)

Güncellemeler:
ulan bu galatasaray ne salak takım antepi zar zor yendi, biz fethiye ye fark atıcaz..( ATAMADI ) adfsfhhdagjs :D :D :D
Adamlar diyor ki ''Galatasaray'ın 16 senede yapamadığını fethiyespor yaptı'' SAHANIZDA KUPA KALDIRDIK DAHA NAPALIM .DDdd.DDddd:DD

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• ohh canıma değsinnnn.. bizle uğrasıolar kendilerine baksınlar önce :)))

1|1
    0|0
  • 3.5 attınız lan dün hala laf söylüyonuz gerizekalılar penaltı atabilseydi bugün galatasaray elenmişti

0|0
    0|2
  • Fethiye'de denize değil Fenerbahçe'ye girilir işte

Adamlar manyak tarih yazdı ligin en altında olan takım Kadıköy'de Galatasarayımın intikamını aldı resmen,PTT'de onlara başından beri sempati duymamın bir anlamı varmış demek:)

0|0
    0|0
  • havaları söndü ne diyelim

0|0
    0|0
  • Bizimki ayrı rezillik fenerinki ayrı rezillik.

0|0
    0|0
  • çok güldüm desem yeridir herald :) dün çok atıp tutuyolardi gördük :)

1|0
    0|0
  • ya bn maçın sonucunu bilmiyom bana biriniz söylesinde şöyle iyibi dalga geçeceğim insanlar var

0|1
    0|0
    • Adamlar dağıttıt dağıttı , hatta 2 tanede golleri var sayılmadı sen düşün . :)

• :)))))))))))))) :DDDDDDDDDD

güzel dalga geçicem

bn ne fenerli nde galatasaraylıyım

fenerlilerle fena dalga geçicem ama duur benim sevdğim çocukta fenerlı

olmadı bak :((

dalgada geçemicem şimdi

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaray 2.ligin 12.siyle maç yapar , penaltilara kalir kazanir dalga geçersin , Bankasyanın sonuncusu gelir bir koyar hevesin kaçar.

0|2
    0|0
  • link Tebrik ederim

0|1
    0|1
  • adamlar günler öncesinden uyarmıştı kimse dikkate almadı :))

link

0|1
    0|0
  • Ulan dalga da geçemiyorum yarın Buca'ya eleniriz falan şimdi ama Fethiye ikinci golü atınca arkadaşla birbirimize bakıp gülmeye başladık.

0|1
    0|0
  • biz zaten elenmek istiyoduk,paf takımla çıkacaktık,baskıdan dolayı çıkmadık sanırım,siz devam edin bakalım ne hayrını görecesiniz.

0|0
    1|1
  • Bu soruyu yazdım silindi iyi ki biri yazmış Dün kabasakal gibi gülen insanlar vardı

Şimdi Fethiyenin acı sularında kaybolup gitmişler bebelerim :)

Ne oldum değil Ne olacağım diyeceksin

0|0
    0|0
  • keser döner sap döner tavuk döner horoz gö.. nse bn susiim anlayan anldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...