Hayata bakış açınız nedir ?

hayat nasıl bakarsınz ? sabah uyandığınızda bugün güzel bir gün olacak mı dersiniz yoksa of yine iş/okul mu ?

insanlara karşı tavrınız nasıl ? görünce gülümser misiniz yoksa karşıdan mı beklersiniz ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl gidiyor?

Hangisini soruyorsun?

Her biri farklı şekillerde çekip gidiyor

Hem gidiyorlar, hem de giderken çekiyorlar...

Hayat mesela...

Geçen gene aldattı beni;

Boşuna hayat kadını demiyorlar *rospulara!

ALLAHIM örneğin...

Sitemlerimden bıktı usandı;

Yüz vermiyor artık bana, o da yalnız bıraktı

Kadınlar...

Kadınlar mesela;

Onlar bir arkadaşa bakıp çıkıyorlar hep

Usulca ve çıkarları olmayınca

Aynalar örneğin;

Yüzüme bakmaya bile yüzleri yok

Zaten hemen her şeye kırılıyorlar.

Sonbahar mesela;

O da kışa özendi

Yapraklarını sarartmadan, döküyor zülüflerini.

Ben mesela;

Ben daha kendime gelemedim ki dün akşamdan sonra

Yani iyi giden bir şey yok...

Gidiyorlar ama hiç de iyi gitmiyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En sevdiğim müziği açıp kahvaltı hazırlarım kendime. Kıyafetlerimi giyer çıkarım evden ve gün başlar benim için.

0|0
    0|0
  • Uyanınca saate bakarım, bugün ne olacak diye merak eder giderim okula. Hiç bişey de olmaz zaten. İnsanlara karşı tavrım da hiç kimseye değer vermemek. En güzeli bu. Değer vermeyi hakeden ne kız var ne dost. Alayına mesafeyi koyuyorum, gerçekten kafası boş olmayan insan arıyorum takılmak için. 1 tane bulmuştum da 2 sene falan takılıyoduk bir kavgadan dolayı bozuştuk 2 miz de haksızdık :) Tiyatro ve fotoğraf beni mutlu ediyor, hayatıma anlam katıyor. Gerisi boş.

0|0
    0|0
    • haklısın okuldaki insanların çoğu boş , her ne kadar dolu gözükselerde.en iyisi yalnız takılmak :) severim yalnızlığı.kafan rahat bir kere.değer konusundada haklısın değer verince şişiyorlar , kendilerini bir şey zannediyorlar.kesinlikle insanı mutlu eden şey sanat , özelliklede fotograf çekmek :)

• İş fotoğrafa geldiğinde yüzümden gülümseme eksik olmaz :) Kabul etmezse de teşekkür eder giderim. Reddedilmek kanıma işlediği için (her konuda :D) cocumuyor yani ^^

• inşallah bende alışırım o reddedilmeye :) çoğu zaman reddediyorlar diye sormaya çekiniyorum :))

• at gözlüğüyle bakarım :d

0|0
    1|0
  • 90 derece :D

0|0
    0|0
  • Bardağın boş tarafına bakarım

0|0
    0|0
  • sabah adamıyım.ne hayattan ne günden korkmam.iyi başlar iyi devam ederim.

0|0
    0|0
  • Nötr bakıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bırakın hayatı da biri kızlar soruyora benim adıma mesaj atsın ya ulaşamıyorum çıldıracağım birazdan :D ya da linkini atın bana mesaj atmayı deneyeyim.

0|0
    1|0
  • hiç bir yere bir şey yazılmıyor. yönetimin linklini istedik ama nerde tek derdiniz eksilemek olmuş.

0|0
    1|0
  • sabah uyandığımda arabaa yetişme çabam olur düşüncelerimi duyamam :)

0|0
    0|0
  • Umut doluyum.

0|0
    0|0
  • Gülümserim her zaman.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...