Doktordan Rapor Alma Becerisi/Yeteneği :)

evet arkadaşlar işten, okuldan veya herhangi bişeyden kaytarmak için doktorlardan yalan söyleyerek rapor aldığınız olmuştur :D

ben bugün okula gitmemek için doktora gittim ve aşırı baş ağrım olduğunu söledim saolsun 2 gün rapor verdi :D bizim cocuklar bugün 10 derse girerken ben evde yattım ve yarında yatıcam :D

sizinde böle rapor aldığınız oldumu? en fazla kaç gün rapor aldınız ve raporu alırken ne yalan söylediniz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok aldım hiç bişeyim yokken de aldım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben çalışamadığım 2 sınavım vardı üst üste gelmişti düşük almamak için doktordan rica etmiştim vermişti ama keyfi değildi...

0|0
    0|0
  • ben gerçekten hasta olduğum halde bizim kaltak doktor rapor vermeyip bana yalancı muamelesi yaptı... bir keresinde de sınava giremediğim için başka bir doktora rica ettim yazıp verdi sağ olsun :)

0|0
    0|0
  • hiç rapor almadım keyfimden gitmek istemiyorsam hakkımla yok yazılmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Istedigim zaman alirim arkam saglam panpa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rapor alma yeteneği denmez ona doktorun seni kırmamış olması denir .doktorlar gözüne baktımı anlar hasta olup olmadığını istediğin kadar numara yap

0|1
    0|0
  • ben bende hemoroid var diyorum bakmaya tenezzül etmiyor yanındada bayan asistan var en az 2 gün çakıyor

0|1
    0|0
  • bunu yetenek olarak adlandırmaz çok ilginç, üç kağıt ne zamandan beri övünülerek anlatılan birsey oldu merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...