Adını öğrendim ama konuşamıyorum.

arkadaşlar okulda 3 aydır beğendiğim bir kız vardı. adını bilmiyordum. ortak arkadaşımda yoktu. bende bugun m.yardımcısının odasından okul albümünü aşırıp adına bakdım. ama ne facebook'da nede twitter'da bulamadım. yuzyuzede konuşamam. birde bazı arkadaşlar o deli felan diyorlar. erkeklerle konuşmuyor sende konuşamazsın felan diyorlar.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızla bir tanış görüş ondan sonra bence yorumla. Çünkü milletin dediklerini aldırış etme. tanımadan etmeden yani

0|1
    0|0
    • ilk okul 1.sınıfdan beri arkadaşım öyle deyince inandım yani. tanışmakda sıkıntı. ben konuşamam yanı nerden baslıcagımı bile bilmiyorum. o bana bakıyor ben ona bakıyorum en fazla

• az once uzun ugraslarım sonucu twitterını buldum. :D inşallah konuşurum ve olumlu bir konuşma olur :=)

• olurrr sen içini ferah tut :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bir kız olarak bence onun arkadaşlarına güvenmemelisin!

ya onun en yakın arkadaşını bulup ona aşık olduğunu söylemelisin

yada gidip onunla konuşmalısın küçük bir notta göndere bilirsin

0|0
    0|0
    • aslında başta adını bile bilmediğim diye şiir yazmayı planlıyordum. sonra vazgeçtim. notta biraz ikel geliyor. ufak çocuklar gibi sonuçta lise son sınıfdayım. en yakın arkadası ile konusmayı bende dusunmuyor değilim.

• karşına al konuş dürüst ol

0|0
    0|0
    • ya işte biraz ters bir kız dediler korkuyorum o yuzden. ve nasıl konusucam yanı ne diye baslıcam

• ya ters bir cevap verirse.hoşlandıgımı hemen söylemek belkı kötu bir fikir olabilir. once arkadas olmak gerekmezmı?

• doğru söylüyorsun ilk önce arkadaş ol sonra iyi bir kaynaşın sonra belki kendi söylersin belki küçük not atarsın!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...