Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Engellenen numaraya mesaj gider mi?

ıphone telefonunu arıyorum sürekli meşgul çalıyor numaram engellenmiş .mesaj atıyorum iletim raporu geliyor mesajlar gidiyor mu karşı tarafa?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Iphonelarda sanırım su günlerde sıkıntı var, arıyorum babamı engellenmis gibi dıt dıt ötüyor babamınkide Iphone 4s, eğer tahmin ettiğim gibi sıkıntı var ise yakında düzelir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • yok engellendiğim kesin:D ama mesaj gönderince iletiliyor diyor.onu anlamadım

• A-aa :D nerden biliyosunn

• Ben biliriiiimm :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Engellenen numaraya mesaj gitmez...

0|0
    0|0
  • gider ama spama gider spama girerse okur

0|0
    0|0
    • ıphone da öyle spam yeri var mı

• Emcem o zaman sacmaladkk ya iyice

• hahahaha:D:D

• Hayır gitmiyor adaffixle enegellediyse gitmez ıphone da zaten uygulama kullanmada engelleme diye bişey yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Gitmez Ama cok gitmesini istersen Yine gitmez.. D:

1|0
    0|0
  • gitmez canım gitmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazı telefonlarda 2 engelleme var biri çağrı engelleme diğeri mesaj engelleme. çağrı engelleme yaptıysa mesajın gider.ama ikisinide engellediyse ulaşmaz mesajın.

0|0
    0|0
    • karşı tarafın telefonu ıphone.mesaj atınca iletim raporu geliyor ama

• rica ederim canım

• Bunuda senden ilk defa duyuyorum hangi telde ar bu ya o kadar bilişim sektörü içindeyim ama bu seçenekleri sen ypamıyorsun ki telin üzerinde ne varsa onu kullanırsın

• Sony xperiam4 telefonum numarayi aramadan engelledim fakat mesaj gelirmi cook acill cevaplarmisiniz

0|0
    0|0
  • mesajı da engellediyse gitmez. sadece arama engellendiyse gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...