Devlet hastanesi ve özel hastane arasındaki farklar neler ?

Sizce devlet hastaneleri Özel Hastanelere göre teşhis koyma ve tedavi etmede dahami başarılı ? Ağrım ve bir çok şikayetim oluyor ama özel hastane sürekli ayrı departmanlara sevk ediyorlar ve ayrica sağlığınım iyi olduğu söyleniyor 1 sene once gittigim devlet hastaneside başka bir teşhis koydu ve ilac vermişti . Bu durumda ne yapmam gerekli ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside aynı hatta devlet hastanesini gitmeni tavsiye ederim.Senin şikayetin doktorla alakalı bir sorun.Özel hastanelere fazla güvenmiyorum çünkü sürekli tahlile yolluyor bunun nesi kötü diyeceksin ama 1 ay sonra kontrole gel diyor ve yine aynı tahlilleri filmleri cektiriyor.Hatta bazı doktorlar bunun iyice abartıyor ve 10 gun sonra tekrar gel diyor.Burada amaç para kazanmlarıdır.Sana yazılan teshişler aynı olabilir çünkü bazı hastalıkları 2-3 farklı teshişi vardır.O teshişleri biliyormusun?Biliyorsan daha iyi yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Devlet hastanesindeki bazı doktorlar, ben nasıl paramı alıyorum. Hasta iyi olsa da olmasa da düşüncesinde, ama özelde kiler sürekli denetimdeler kaytarma ve yanlış yapma lüx'leri yoktur... Umarım yeterinde anlamışındır (=

0|0
    0|0
  • bunun gittiğin hastaneyle değil, gittiğin doktorla alakası var farklı departmanlara devlet de sevk edebilirsin ki sevk etmek demek doktorun o hastayı önemsemediğini değil önemsediğini gösterir aslında

0|0
    0|0
  • ne biliyim ben ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• devlet hastanesi:

ilgi alaka yok

malzemeler gelişmiş degil

herkes kafasına göre gidip geliyo

doktorlar hastaları çok bekletiyo ...vs

özelde: