Baş ağrısı deyip geçmeyin!

Hiç geçmeyen,aralıklarla tekrarlayan baş ağrılarınız oluyor mu?

Baş ağrısı kimi zaman çok önemli rahatsızlıkların ve hatta beyin kanamalarının bile habercisi olabiliyor.

Hiç geçmeyen baş ağrıları yaşıyorsanız,mutlaka bir nöroloji uzmanına danışın.

Baş ağrıları, beyin damar hastalıklarının habercisi olabilir.

Tabii şanslı iseniz,çünkü bu sinsi hastalık çoğu zaman hiç bir belirti vermeyebiliyor.

Allah korusun,kendinizde ya da bir yakınınızda böyle bir hastalık olduğunu öğrenirseniz,gideceğiniz dünyanın en güvenilir 'nöroradyoloji' doktorları, İstanbul da Cerrahpaşa,Ankara da Hacettepe tıp fakültesindedir.

Bu merkezlerin öğretim üyeleri,dünyada iki elin parmağını geçmeyecek kadar özel insanlardır.

Siz siz olun,baş ağrılarının üzerinde durun.

Sağlıklı,mutlu günler.

1|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkür ederim bu faydalı bilgi için ustam.

0|1
    0|0
    • Ne demek rica ederim. Daha detayli bilgi edinmek isteyen olursa dr vs konusunda elimden geleni yaparim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bas agrilari ceken biriyim o kadar siddetli oluyorki bazen basimi duvarlara vurasim geliyor :( gecen hafta araliksiz 3 gün bas agrisi cektim :(((

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun da başını duvara vurmak ta neyin nesi? çivi çiviyi söker mantığı mı?

• Eeg kalp icin degilmiydi?

• Elektroencephalographie diye geciyor türkcesini bilmiyorum :(

• enam.

0|1
    0|0
  • Teşekkür ederim sana migrenim var normalde inan şu yazını okurken bile tutacak diye korktum :)

0|1
    0|0
  • serkek arkdşmn başı çok sık ağrır. en az 50 tane mr çekindi hiç bişi çıkmadı.

0|1
    0|0
    • Gecmis olsun,ne guzel cikmamasi.

Belki mevsimsel ya da strese bagli olabilir.

• onun haricinde heryere gttik.direnci düşük flan ddiler

• Bence oraya bir danisin ki daha otesi yok zaten,iciniz rahatlar.

• benden sana 5 puan!

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir paylaşım olmuş heleki benim gibi başağrısı çekenler için ...her ay ortalama 10gün başağrısı çekerim hiçbir ağrı kesici geçirmez,son dönemlerde başım ağrıdığında tansiyonumunda yükseldiğini farkettim,artık kendi metodlarımla ağrıyı geçirmeye ya da hafifletmeye çalışıyorum başarılı olmazsam zaten beynim uyuşuyor artık ağrıdan :)

0|0
    0|0
    • Birsey soyleyecegim,bas agrisi tansiyon yukselmesiyle birlikte oluyorsa cok tehlikeli mutlaka bir doktora gitmelisin en kisa zamanda hemde. Oyle agri kesici falan olmaz tansiyon yukselmesi cok tehlikeli lutfen uzerine dus ve bir gununu ayirip bir doktora danis.

• ağrı kesici kullanmıyorum artık çünkü hiç biri fayda etmiyor.tansiyonum 14-16 arasınada gidip geliyor ağrı olduğunda doktora danıştım stresten ya da migren olabilir dedi ama bu tabi detaylı br kontrol değildi ufak bir konuşma şeklinde geçmişti.teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

• Gecmis olsun,rica ederim. Yinede iyi bir uzmana danisin derim.

• Verdigin bilgiler icin tsk ederiz:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi gün öldürücü baş ağrılarıyla acil nörolojiye gittim. ağrı kesici vurdular. fayda etmedi 3 gün ard arda 6 tane ağrı kesici iğne vurdular bana mısın demedi. polikinliği gel dediler gittim. 2 ay sonrası için mr randevusu verdiler. acım fazla olunca özele gittim 2 günde öğrendim ki beynimde tümör varmış. evet baş ağrınızı dikkate alın.

0|0
    0|0
  • bencede :)

0|1
    0|0
  • bugüne kadar hiç başım ağırmadı ağırsa bile maximum 4 dakika sürmüştür.)))))))

yaşayanlara Allah şifa versin..

0|0
    0|0
  • baş ağrısı ve bademciklerim şiştimi ölmek istiyorum o an :(

0|0
    0|0
  • benim hic ağrımaz başım ama anlıyorum ağrıyanların acısını

0|0
    0|0
Yükleniyor...