Arkadaşlar hakkımda asılsız icra mesajı geldi bır bakarmısınız.

Bana bundan 5ay once hakkınızda acılan dava ıle ılgılı yasal ıslem surecınız baslamıstır su numarayı arayın dıye mesaj gelmıstı bende hıc takmadım.bugunde tekrar aynı kısıden bu arada mesaj atan bır avukat burosundan atıyor.yasal takıpte bulunan ... dosyanıza ödeme yapmadıgınız tespıt edılmıstır.icra işlemlerinizin durdurulması ıcın acıl arayın dıyıp tel numarası bırakmıs.mesajı atan kısının adını arattım ınternette ve bırcok ınsan magdur kımını ttnetten 10yıl once sukadar borcunuz vardı dıyerek para koparmaya calısıyorlarmıs mıllet karsı dava vs acıyormus bırcok kısı bu tarz mesajlar geldıgını sahtekarlıktan dava acıcagını sölemıs bu avukatlar hakkında.sımdı bana gelen mesaj asılsızmı emın olamadım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Asılsız, fakat herhangi bir tebligat gelirse direk olarak sorgula, eğer tebligatı sorgulamazsan veya itiraz etmezsen borcu kabullenmiş sayılırsın...

0|1
    0|0
    • hayır böyle bırsey gelmedı rahatmı olmalıyım yanı ?

• peki teşekkürler

• Eyvallah...

• Adresinize tebligat gelmesi gerekir.

0|1
    0|0
    • gelmedı ıste ne yapmalıyım ?

• Hukuk bürosunun ya da avukatın ismi verildiyse mesajda, iletişime geçmeniz sizin yararınıza olabilir. Birileri sizin adınıza işlem yapmış olabilir.

• hayır sadece gönderen kısının adı var ınternette adını yazdıgımda bır suru sahtekarlıkla ılgılı seyler yazıyordu ınsanlardan olmayan borclarıyla ılgılı para ıstemeler vs

Yükleniyor...