Sizce bu durumda hoşlandığım çocuğu nasıl etkileyebilirim ya da benden hoşlanmasını sağlayabilirim?

Bizim okulda, hoşlandığım bir çocuk var; fakat farklı sınıflardayız. Sınıfları hemen bizim sınıfın yanında. Çocukla şu ana kadar hiç konuşmadım. Ortak arkadaşımız çok var fakat en iyi 3 arkadaşı bizim sınıfta ve birlikte takılıyorlar.

Hoşlandığım çocuk genellikle bana bakıyor ya da izliyor. Bazen hiç bakmadığı oluyor ama arkadaşlarım da bana baktığını söylüyorlar.

Utangaç biriyim ve o öyle baktığı zaman karşılık veremiyorum ya da versem bile hemen gözlerimi kaçırıyorum.

Bu hafta sınav haftamız ve aynı sınıfta sınava giriyoruz. Sıralarımız birbirine çok yakın, hatta yan yana diyebilirim. Sınavda bile kaç kere bakışlarını yakaladım ama gözlerini kaçırmıyor da, bakmaya devam ediyor. Sizce bu durumda hoşlandığım çocuğu nasıl etkileyebilirim ya da onun da benden hoşlanmasını sağlayabilirim?

Ve bir soru da erkeklere; hiç konuşmadığınız bir kız ne yaparsa ondan hoşlanmaya başlarsınız?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bakışmaya devam o gelene kadar yüz verme çünkü ilk adımı atarsan havalanır :))

yalnız böyle köşe başlarında yanlışlıkla çarpmış gibi yapıp gözlerinin içine gülümseyip

pardon dersen etkili olur :D Rol yeteneğinin iyi olması gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Etkilenmiş işte daha nasıl bir yöntem arıyorsun ki , uçur haberi gelsin çıkma teklif etsin.

0|0
    0|0
  • Merhaba diye başla

0|0
    0|0
  • tenefüste git yanağıyla dudağının birleştiği yere bir öpücük kondur ömür boyu senin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...