Güzel kokan şampuan önerir misiniz?

Hani birinin yanından geçerken saçları çok güzel şampuan kokar ya işte öyle kokusu hemen geçmeyen şampuan arıyorum

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• güzel kokan şampuan yok bana göre hepsi birbirne benziyor kokusunun ayrıca hiç biri de kalıcı değil sinir oluyorum şu konuya bütün şampuanları denedim ben

ama mesela 16 yaşlarımdayken falan blendax beyaz ambalajlı bir şampuanını kullanırdım bayılırdım o kokuya ya aşıktım resmen günlerce gitmezdi kokusu saçlarımdan yastıklarım hep şampuanımdan kokardı herkes bayılırdı sorna blendax onu üretimden kaldırdı çok mutsuzum bu yüzden :( keşke gene çıksa o şampuan ya a:(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• elseve in ürünleri guzel o yonden ;)

1|0
    0|0
  • o koku geçicidir.. duştan sonra saçlarını topuz yaparsın ve sonra salarsın saçlarını o biçim kokar..ama soykledıgım gıbı geçici :d

1|0
    0|0
  • L'oreal Paris Elsev canımmm :-) sacların yumuşacık oluyoo mıs gıbı kokuyoo yerımm yaaaa ohh mis yaa mis :-)

1|0
    0|0
  • clear

0|0
    0|0
  • o koku şampuan değil parfüm yahu

0|0
    0|0
  • gzel kokusndan daha çok iş yapıyomu o daha önmli değil mi? :)

0|0
    0|0
  • ben de merak ediyorum ya,bence krem ya da parfüm olmalı,her neyse o kokudan tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • ben hacı şakir nane özlü kullanıyorum akarı kokarı yok ama ucuz :))

0|0
    0|0
  • Yahu kadınlar zaten güzel kokuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• denemediğim şampuan yok. en son elidorun dökülmeye karşı olanından aldım altın sarısı renkte. saçlarımı bağlayıp açıyorum mis gibi kokuyo normalde hiç bir şampuan kokmaz benim saçımda

1|0
    0|0
  • pantene, sadece duşta kokuyor.

0|0
    0|0
  • Down under naturals ın şampuanları güzel kokuyor ama pek kalıcı değil malesef :/

0|0
    0|0
  • sac icin parfumler var onlardan kullan

0|0
    0|0
  • elidor keratinology güzel kokuyor

birde glissin şampuanı değil de saç kremleri güzel ve kalıcı

0|0
    0|0
  • ben elseve kullanıyorum ve dove kesnlkle ikiside mükemmel koku olarak

0|0
    0|0