Sevdiğim kızın sevgilisi kızın onu evine çağırdığını ve öpüşüp film izlediklerini söyled. ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sevdiğim kızın bir sevgilisi var ve sevgilisi benim arkadaşım dün; sabah kızın evinde kimse yokken evlerine gittiklerini kızın kahvaltı hazırladığını ardından film izlediklerini söyledi. ve öpüşüp yattıklarını söyledi. bende inanmadım yemin et dedim yemin etti sizce böyle bir şey olabilir mi? bir kız böyle bir şeye izin verir mi? ben inanmadım ama vicdanıma sanki doğruymuş gibi geliyor. ne yapmalıyım

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşin adam değilmiş bunu anlaman lazim , ayrica gelip size anlatinca egosu yükseldi

1|1
    0|0
    • Ben arkadaşımın adamlığını ****** zaten ne yapsalar hepsini bana anlatıyo. ama inanmaya başladım artık çünkü hep ikisini yan yana görüyorum. ünüversite bile bir kenarda görmüştüm onları yine o zaman öptüm demişti. inanmamıştım yine ama artık inanmaya başladım her bir şeye .s doğruluğunu blimeden ama.

• Kiza açil dicem ama erkek arkadaşi engel işte :DD

• Zaten öküz değilse sevdiğimi anlamıştır. bir kaç şey yazmıştım gizlice ona böyle not falan bırakmıştım çok romantik yazılar geçen gün o yazıları sen yazdıysan söyle ya cidden falan dedi bende ney falan dedim o da neyse boşver aramız bozulmasın sen değilsindir zaten dedi ama bendim yani :D açılma fırsatını da kaybettik tam da sevgilisinden ayrıdlığı vakitdi :((

Kızlar Ne Diyor 6

• tam dallas...

0|0
    0|0
  • sevdiğin kızın sevgilisi olması abes değil mi ? ve senin öyle biriyle hala görüşüyo olman çok saçma salla gitsin

0|0
    0|0
    • Çok seviyorum :(( ve kız sürekli birileri ile dövüşüyor. yani küfür falan ediyo bir de. ama bölümün en güzeli. çok tatlı. ne yapsam bilemedim .s

• onuda sen bul hersey devletten beklenmezki aaa ahaa :DD

• Ya benim yaşım 20 şu ana kadar 2 kızla çıktım sade ya :Dsd:D:D o yüzden yani prof. değilim. biraz yardım et sen kızsın anlarsın bu işlerden :Dd:D neylerden hoşlanırlar falan. ne diyim nasıl belli ediyim :D

• farkındamısın? arkadaşının sevgilisinden sevdiğim kız diye bahsediyorsun.

0|0
    0|0
    • 3 ay önce aşık olduğum bir kızla 2 ay önce arkadaşım çıkmaya başladı ama arkadaşım derken adam değil yani o kadar da yakın değiliz. unutamadım ne yapıyım. ?

• napcan unut :D

• valla sen bilirsin, belki yapmamıştır arkadaşını yeminie bakıpda kızın günahını da alma. hadi öyle oldu diyelim nolcak ki. kız ayrıldı sevgilisinden sen o kızla sevgili olcanmı ?

• yapmıştır

0|0
    0|0
    • lacivetvisne bana çok şüpheli geliyorsun ne o öyle ya vişnenin laciverti mi olur :D

• olan olmuş daha

0|0
    0|0
  • neden olmasın? adam delimi sana yalan atıcak sende neden baskasının sevgilisini seviyon

0|0
    0|0
    • Ben kızı 3 aydır seviyorum kızla arkadaşım ama söyleyemedim sevdiğimi ve kız da 2 aydır o çocukla çıkıyo yani o çocuktan önce seviyodum . unutamadım o yüzden :(

• Yorum çok iyi ya :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Vay deyyusoğlu deyyus

Nasıl da anlatıyorlar iyibirşeymiş gibi

Herkes layığını bulsun kardeş.

Sen de öyle bir cacık yaptıysan aldırış etme

Ama yok sen tertemiz bir erkek isen ı ıh o kızdan sana hayır gelmez

Ahlaksız karılar

Şunlardan bir de ana olacak

Ana olacak kadından

Bu zamanın kızından

Namus , ahlak bırakmayan

Tiksiniyorum bu hayattan

0|1
    2|0
  • ayrıl sende

0|0
    0|0
  • Ne alaka niye inanamadın ki. Ben ne yapmaz denilen kızlar gördüm. Bu işlerde imkansız diye birşey yok ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Olmuşmudur diyosun ?

• vişne lacivert oluyo olum seni kandırmışlar :D *-*

• dan dan dan dan acımasız gerçekler :D

Yükleniyor...