Cumartesi tatilimin içine eden patron... Siz olsanız ne yapardınız?

Normalde cumartesi öğlene kadar çalışıyorum ve diğer günler çıkamadığım için haftada sadece cumartesi günleri gezmeye gidiyorum. Patronum da bunu biliyor ve bunu bile bile bugün kaçta geliceği belli olmayan bi tamirci için beni işyerinde tutuyo. Daha önceden bilsem gam yemezdim, ama kuzenim bugün bize gelicekti. Patron yüzünden planımız mahfoldu! Su an sınırden patlamak üzereyim. Siz olsanız napardınız?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• sıkma canını...sinirlerine hakim olmaya çalış(hep oluyo bu işler)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Özel sektör böye tatlım yapıcak bişey yok...Daha iyisini bulana kadar en iyisi bu.

0|0
    0|0
  • yaparlar kardeşş

0|0
    0|0
  • patronlar acımasızdır genel özelliktir bu

0|0
    0|0
  • sadece seni mi tutuyor başka çalışan yok mu ?

0|0
    0|0
  • yapcak bir sey yok sonucta ordan ekmek yiyosun allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • kapitalist sistem:(

0|0
    0|0
  • git ağzını suratını patlat diycem. ama yemez galiba :) onun için malesef sana kolay gelsin demekten başka diyecek bşey yok.

0|0
    0|0
  • patronların hangisi iyiki çok nadir çıkar...yapcak bişi yok ekmek parasıı geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Takmazdım patronu başka bi iş bulabilirsem iş bulma imkanım açıksa hastayım derdim çıkardım .

0|0
    0|0
    • Aklımdan geçmiyo değil ama bu yüzden bi işyerinden daha ayrılmıştım 4 ay önce. İş bulmak sorun değil ama ilerde cv me baktıklarında 4 ayda bir iş değiştirmiş biri olarak görünmek istemiyorum.

• Hmm ozaman hasta numarası yap git gidebilirsen ya da kaderine razı ol bekle kuzeninede daha sonra gelmesini söyle.

• ben olsam iş yerini havaya uçururum bu küçük problemde ortadan kalkmış olur

0|0
    0|0
  • Aniden söyleyince insan sinir oluyo ama sende pek çalışıyo gibi degilsin ben çalışırken nete giremiyorum çook zor yani..

0|0
    0|0
    • Pek çalışmıyo gibisin derken? Algıda eksiklik mi var kardeş? Tamirci için bekletiyo dediğimde ne anlıyosun sen?

• hadi canım öyle mi..anladık o kadarını genel anlamda konuştum..

• allah bin melasını versin patronun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...