Öptüğünde sevdiği veya bana karşı olan düşüncelerini duygularını anlamak mümkünmü

sevgilinizin dudağınızı öptüğünüzde yani öpüştüğünüzde gerçekten sevip sevmediğini ya da cinsellik düşünüp düşünmediğini

nasıl anlarsınız bu mümkün müdür?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mümkün olmamakla birlikte, konuyu açıklayayım, eğer sevgilin dudağına küçük minnacık öpcükler koyup hemen dudacığını çeki veriyorsa, sana değer veriyor, ama sevgilin tam bir hayvan gibi dudağını yalayıp memelerine elini atıyorsa, seni arzuluyordur.

0|0
    0|0
    • öpüşüyorken kendine çekiyor ama eli öyle göğsüme falan gitmiyor da sadece sırtımda ve kollarımda oluyo şimdi bu sevmediği anlamına mı geliyo

• Gerçekten bunu başaran insan mutlu olur demek istediğim buydu, kolay yol bu sevgiler arkadaşım.

• yani hiç bir şey denemene gerek yok diyorsun öyle mi

Erkekler Ne Diyor 7

• içten öpmek çok farklıdır... o zaman anlarsın...

0|0
    0|0
  • çok iyi rol yapanlar var..

0|0
    0|0
  • Bugün üst dudağı öpen yarın da alt dudağı öper.

Aynen böyle devam edin veled-i zinalar !

0|1
    0|0
  • erkeğin aşkı zaten cinselliktir.

0|0
    0|0
  • bunu sadece öpüşmekten yola çıkarak anlmaya çalışyorsun öyle mi ?

0|0
    0|0
    • öyle ya anlayabilir miyim acaba diye merak ettim sadece anlayamaz mıyım başka yolu var mı

• anlayacak kadar çok kişiyle öpüştünse fark etmez zaten niçin öpüştüğünüz.

0|0
    0|0
    • hayır benim ilk öpüştüğüm insan bahsettiğim kişi güya ondan da ben ilkmişim bilmiyorm yanaktan daha önce öpmüş ama beni öptüğü gibi de başkasını öpmemiş

• bence dikkat edin. amacınızın dışına çıkmak kolaydır o durumda. hele de ilkse.

• onunda ilkti bunu anladım gibi sanki daha önce kimseyle öpüşmemiş gibi öptü beni bilmiyorum dikkat etmem gerek haklısınız ilerisi olmaması için

• anlayamazsın... ama seni kendine yaklaştırıp daha fazla istediğini hissettirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• opuşunden sadece benı çok arzuladıgını anlayabılıyorum o kadar

0|0
    0|0
  • bazen aşk dolu öper o kadar romantiktir ki. bazende öperken kendini kaybeder geri çekilemezsin üstüne abanır gayet mümkün yani :D

0|0
    0|0
    • İlk önce aşk dolu öpüyor çok romantik gelmişti sonra dediğin gibi bir yapıştı bırakamadı kolay kolay

• zaten ilk öpüşmemizde bunlar oldu ilk dakikalardan böyle romantik gibiydi sonra benden mi cesaret aldı naptı bir anda yapıştı bırakamadı bende tedirgin oldum haliyle

• ilk seferse bilemiyorum canım ya :/ biz 4 yıldır beraberiz o yüzden pek kıyaslanmaz dikkat et :/

• Anlarsın

0|0
    0|0
    • nasıl anlaşılır canım örnek verebilir misin

• hayır mümkün değil

0|0
    0|0
    • hiç öpüştünün mü ?

• ya en basitini düşün bunun deneyimle alakası yok nefes alsın yeter diyen abazalar kızlarla öpüşürken sevdikleri için mi öpüşüyolar ya da erkekler sevdikleri kız mı bekliyolar bişeyler yaşamak için hayır tabi ki

Yükleniyor...