Hayatın saçmalıkları..

sizce de böle değil mi birini çok sseversin bütün hayatının o olduğunu düşünürsün bazen ailenizin bile önüne geçtiği zamanlar olur sonra bir bakarsınız bitmiş ve hiçbrşeyin ailenizden dostlarınızdan değerli olmadığını anlarsınız ama tekrar hayatınıza biri girdiğinde yine aynı şeyler olur neden ortada böyle bir kısır döngü vardır sizce?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz şekilde kişiyi hayatımızın merkezi yapıyoruz yokluğunda acı çekiyor sonra cevremizdeki diğer kişilere değer vermediğimizden pişman oluyoruz yazık bize vallahi

0|0
    0|0
    • değilmi. misal kız kardeşin derki '' abicim kolum koptu şu poşeti biraz da sen taşırmısın'' der sen ise; ''kusura bakma parmağımı bile kıpırtmam'' dersin ama sevgilinle buluştunmu ''dur aşkım o çok ağır onu bana ver ben taşıyayım'' dersin sonra bir gün ayrılırsın, bir müdet sonra vicdan muhasebesine girersin dersinki ''ulan bacım benden ne istedi bense 2 yumurta kırmayı bile beceremeyen karının çantasını taşıdım yazıklar olsun bana'' dersn... MİSAL YANİ

• şuan hayatımızda olanlara gerekli değeri sağlayalım hatalar bizler için bunu bir çoğumuz yapmış durumdayız ;)

• malesef öyle hatasız kul olmaz diye boşuna dememişler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• hayat saçma değil sadece adaletsizlik var :)

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle

0|0
    0|0
  • benim böyle birşey başıma geldi.Çok iyimser hayata duygusal bakarsan olucağı bu arkadaş

0|0
    0|0
  • belki klişe bir söz ama seçimi iyi yapmak lazım

saygı sevgi güven yaksa bağlanmamak lazımki

hayatın zehir olmasın

0|0
    0|0
  • hayalleri onunla kurarsın bir başkası ile yaşamak zorunda kalırsın..

adaletmi bu amk...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım evlendikden sonra öncelikler değişiyor. bunu bir çok insanda gördüm. evlenene kadar ilk önemli kişiler anam babam kardeşim bacım diyorlar sonra , artık ben bir aileyim karım ,kocam evladım diyorlar bazende bu öncelik listesini insanların gözlerine sokarcasına sergileyip kalp kırıyorlar. tabiki öncelikleri değişecek insanın bu normaldir, ama dengeyide bozmamak lazım.

0|0
    0|0
  • onun adı aşk işte yapacak bişi yok hep aynı şeyler oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...