Galatasaray dün zoru başardı ve Türkiye kupasında bir üst tura çıktı görüşleriniz nelerdir?

galatasaray dün zoru başardı ve Türkiye kupasında bir üst tura çıktı görüşleriniz nelerdir?

• Ibretlik başarı anasını satım:D
    0% (0)62% (5)45% (5)Oy Ver
  • Imparator fatih terim:D
    67% (2)38% (3)45% (5)Oy Ver
  • Mançileye devam:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yönetim istifa yönetim istifa:D
    33% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • ................................. noktalı yere cevabımı yazarım şıkkı:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaraylıyım ama dün ben bile küfrettim nerdeyse galatasaraya. nerdeyse alın aaa siz atın bu golü de diyeceklerdi antepe

0|1
    0|0
  • Gaziantep B.Ş.Belediye ile başabaş oynadılar kazanan Cimbom oldu :))

0|2
    0|0
  • Mancinile alakası yok ünal aysal bu hale getirdi imparatoru göndermek gibi bir hata yapmıcaktı artık istifa mi eder ne yapar 2 senede yaptığı güzellikleri bir senede çöpe çevirmeyi başardı onun bunun lafyla düşmanlarının en önemli oyuncağı oldu

0|1
    0|0
  • galatasarayda mıntıka şart oldu

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bütün kulvarlardan çekilmeliler bu senelik bence...hem suç mancinide değil elindekiler mal olunca o ne yapsın ama şu ünal aysal piçi gitmeli öyle mal bir başkan olmaz

0|1
    0|0
  • yılın başarısı :)

1|0
    0|0
  • Zoru başardı, ya Pendik olaydı ;)

0|1
    0|0
  • ibretlik başarı :)

*5

0|1
    0|0
  • Zoru mu başardı bu başarımı sence Galatasaray'ın ne hallere düştüğünü gördük

0|1
    0|0
  • takımda ruh kalmamış bu sene başından bu yana böyle sadece manciniye bağlamamak gerekir bence fatih hocadan başladı iş bu senede her halde 8. falan tamamlarız bu şekilde giderse...

0|1
    0|0
  • Ben yenilmelerini isterdim fakat olmadı. Galatasaray bu sene çok eğlenceli, çok dalga geçilicek bir takım olucak. (Not: Galatasaraylıyım)

0|1
    2|1
  • Ağlamak istiyorum kanka :))) Galatasarayın bu tarihi başarısından sonra gözlerim dolu nutkum tutuldu :)))

0|1
    0|0
  • o Turkıye Kupasını Galatasaray alacak gıbı

0|1
    0|0
  • futbol bu olur boyle vakalar

0|1
    0|0
  • Mal'ciniyle anca bu kadar olur panpa afhjk

0|1
    0|0
  • Ibretlik başarı anasını satım:D