Bu yüreğimin acısı ne zaman geçecek ??

hayır bir zamanlar gözünden sakındıgını nası bırakır insan ellere verir ona bakası doknmasnı hayal ble edemezsk nası onsuz yaşar oda başkasıyla şimdi bende başkasıyla olmak zorndym ama oneden başkası bana dokncagnı dşndkçe başka bı adam garip olucam onlar nası hazmedıoo ? erkekler siz bir zmnlr deli gibi sevdklernızı nası unutuyosnz herşey yalanmıyıdı bze karşı sevginz rolmüydü bunlar ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bazı insanlar cinsel fantazilerini gerçekleştirmek için seni seviyorum senden başkası yalan diyebiliyor onlarınki sevgi değil sadece egolarını tatmin olayıdır tabi hepsi aynı olmamakla birlikte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Büyüyünce çocuk :)

0|0
    0|0
  • Gececek insallah bir gun hepimiz dua edelim sana

0|0
    0|0
  • zaman lazım sana

0|0
    0|0
    • 2 sene olcak

• kaç senede sevgln oldu benm eskı sevglm benı delı gbi sevdgnı sölerdi :D buna herkes inanrdı ama bnle illşkisi btmedn uzaktykn ben hemen başksnı bldu :D

• sen de bul. 1-1 olsun

• sen kendini ver ver sonra niye bensiz yaşar balı almış zaten

0|0
    1|0
    • salak ben verdımmı vermedgmden gitti zaten !

• hmmm anladm iyi olmş ozmn

• benim durum tam tersi arkadaş çevrem felan yok sürekli düşünüyordum ama iğrendim öyle görünce.üniversitesi bu yıl bitiyor boşta kalınca pişkin pişkin tekrar birleşelim demez umarım desede kabul etmicem zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla geçicek bu acı tecrübelerde bşyler katicak sana ve hayatında hep lazım olacak emin olabilirsin..İyi ki yaşamışım bile diyeceğin günler gelicekk.umarım en kısa sürede halledersin senin için hayırlısı olsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...