Sıkılmasının sebebı ne olabılır cok konusmadıgımız halde

sevgılımle gun ıcınde saatlerce konusmadıgımız halde sadece mesajlastıgımız halde onuda geldım gıttım yattım uyudum yemek yedım bu kadar yanı benden sıkılıyor bugun mesela sadece sabah gunaydın dedın oglen bır ara konustuk aksam ıkı uc kere mesajlastık ona ragmen gece yatarken benı tersledı ne oluyor sana naptım dedım sureklı konusuyorsun sıkıldım dedı halbukı dedıgım gıbı toplasan yırmı mesaj atmamısızdır sızce neden sklıyor nasıl sıkılmasını engellerım 2yıldır cıkıyoruz 23yasındayız

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben anlamiyorum bu kizlari bende skiliyorum sevgilim yok ama bir kiz arkadasim var surekli yazisiyoduk ama cok vaktimi aliyor cevap vermek istemiyorum trip yapiyor ama yogunum yani nasilsin nasil oldun demekk saatte bir cok bayiyor bazen sonra da kiriliyor cozumu ne :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç mesaj atma arama sorma bakalım.sıkılmasın canı.gör o zaman

1|0
    0|0
  • Hayatınız monoton olmuş. Biraz değişik şeyler yapın.

0|0
    0|0
  • komple senden sıkılmış herhalde konuşmayı bahane ediyor, dikkatli ol bundan sonra derim.

1|0
    0|0
  • onu sıkan 2 yıl olmuş dayııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• monotonlaşmış ilişkiniz..hiç mesaj çekme,arama bir süre.. şaşırıp "ne oldu" diyecektir ve düşünmeye başlayacaktır kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Mesajlarını azalt bir günaydını da bekle bakalım o atsın ama ilişkiden de sıkılmış olabilir..

0|0
    0|0
  • sklmistir. bende skllrm surekl durmadan mesajlasmaktan. illa gunaydin mesaji atip durmaktan illak konusmak zorunda olmaktan. ama soyel seni seviyor ve senle konusmak iicn can atiyor olsaydi bu sknti olmamasi gerekirdi demekki biseyler yitirirlmis. sen geri cek kendini az. biraz yoklugunu anlasin. gunayin mesaji bile atma. neden atmadin dediginde kesinlikle trip atma sen yapmiiyrsun veya sikildin deme, sadece dalginmis gib gormemisim farkinda degildim acelem vardi isim vardi gibi bahaneler uydur. ama gun icinde mesaj dahi atma. ondan bekle artik. bu sekilde ya dikkatini cekeceksin ya da sogumus sklmssa senden zatn ustune de gelmezse sende onu anlamis olacaksin ve hayatina bakacaksin tamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...