Yanınıza sadece bir kitap alma şansınız olsa hangi kitabı alırdınız?

Hiç evinize geri dönmeyeceğiniz bir yolculuğa çıktığınızı varsayalım, yanınıza bir kitap alma şansınız var.

Hangi kitabı alırdınız?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Kahraman tazeoğlu BAMBAŞKA

0|1
    0|0
    • olmadı kitabın sayfalarını yeriz napalım :)

• güzel olur düşünsene kocaman bir karnıyarıkk resmi onu ekmek olan bir sayfanın içne koyup yemek falan olabilitesi yüksek

Kızlar Ne Diyor 17

• tess gerritsen - Bıçak sırtı aldım ama hala başlamadım çok merak ediyorum gözüm arkada gitmiim :))

0|0
    0|0
  • The Book of Eli diye bir film vardı.Eski dünyadan eser kalmıyordu, millet su bulamıyordu.Bir adamda incil vardı, dünyanın sahibi gibi bir adam incilin peşinden koşuyordu.Bütün mücadeleler o kitap için veriliyordu.Dünya'nın kurtuluşu bile incile bağlıydı.Kutsal kitap her zaman önemlidir.

Bende Kuranı kerimi alırdım.

1|0
    0|0
  • Tek bir kitab KUR'AN alırdım.

0|2
    0|0
  • kuran alırdım sanırım

1|1
    0|0
  • uçurtma avcısı.. ama aslında daha bir sürü kitap almak da istiyorum.. ama sanırım beni gecenin bir vakti hüngür hüngür ağlatan başka kitap olmadı.

0|0
    0|0
  • Bir kaç arkadaşım yazmış katılıyorum bende onlara alabileceğim tek kitap Kuran-Kerim.

0|0
    0|0
  • kuran-ı kerimm yüce kitabımı alırımm...

0|2
    0|0
  • Kuran-ı kerim.

0|2
    0|0
  • Türkçe yasin kitabımı alırdım =)

0|1
    0|0
  • kuranı kerimi alır giderdim :)

1|1
    0|0
  • kelebek

0|0
    0|0
  • robbins...

0|1
    0|0
  • hiç eve dönmüceksem niye kitap alayımki.mantığı nedir :D

0|0
    0|0
  • elif şafak aşk duydum okuyamadım

0|0
    0|0
  • Karşımda duran kitaplara baktım da ben hiçbirini bırakamam ki :(

0|0
    0|0
  • marquis de sade nin kitaplarından herhangi birini

0|0
    0|0
  • yol haritası kitabı alırdım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evsiz..

0|0
    0|0
  • cevaplara baktım da kızlar daha çok okuyor sanırım..fakat kutsal sularda yüzüyorlar nedense...

1|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim

0|0
    0|0
  • vehbi koç un kitaplarını ve sakıp sabancının da ama hala alacam bulamadım ki

0|0
    0|0
  • 1001 Gece Masalları.

0|1
    0|0
  • Emine bederin el kitabını alırdım madem yiyecek yok resimlere baka baka karnımızı doyururuz

link

1|0
    0|0
  • Faust.

0|0
    0|0
  • uzun bir yolculuğa çıkarken diye başlasaydı soru vereceğimiz cevap anlamlı olabilirdi ama bu soruya ne cevap versem de...hiç eve dönmemek ile bir kitabı çok sevmek arasında nasıl bir bağ kurdunuz, hayret doğrusu.

0|0
    0|0
  • Şifalı Bitkiler kitabı alırdım. :)

0|0
    0|0
    • Haha benimde aklima geldi ama soruyu bi daha oku :d

• Cevabım değişmez, şifalı bitkiler... :) Ama yok eğer soruda kastedilen yolculuk başka türlüyse :) bilmemiz gereken Kur'anı Kerim'in o yolculuğa çıkmadan önce lazım olacağıdır, yolculuğa çıktıktan sonra lazım olmaz @ddderyaaa :D :D

• Deyimler sözlüğü ve imla klavuzu kitabını alırım.

0|0
    0|0
  • Robert Greene - İktidar

0|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim i alırdım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...