Sizce galatasarayın kalesinde Ufuk olsa daha iyi olmazmıydı

Ayrıca kaleci dediğin atik ve refleksileri çok kuvvetli olmalı, bale in frikiğinde çakılıp kaldı, bu kaleci tecrübesiz falan değil yeteneksiz Bence

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• dün akşam attığımız ilk golden 2 dakika önce kalesini anlamsız bir şekilde terk etti, devamında top direkten döndü. yediği 2. golde kendini çuval gibi bıraksa top zaten ona çarpacaktı fakat bacaklarını açarak topu içeri aldı. yediği ilk golde ise asisti kendisine yazmak gerek. 94. dakika itibariyle bir gol daha yedirtiyordu ama gökhan zan çizgiden çıkardı. ptt 1. ligde küme düşmeme mücadelesi veren takımla oynadığımızı hatırlatmak isterim.

penaltı kurtarmakla kaleci olunmuyor. Melo'da penaltı kurtardı ona bakarsak. ayrıca muslera'nın yokluğunda oynayan kalecimiz hata yapacaksa eray yapsın. ne fatih terim'in torpiliyle galatasaray'da 12. yılını geçiren aykut ne de reina'dan, 360istanbul'dan çıkmayan ufuk hak ediyor o formayı. idmanlardan sonra taffarelle çalışan eray, olmadı a2 takımın kalecisi alperen'le oynayalım, değil 4, 40 tane gol yedirsinler önemli değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeteneksizlikle alakası yok kesinlikle tecrübesizlik,bence Ufuk olsa daha fazla gol bile yiyebilirdik kalecinin durumu belli olmaz sonuçta o anlık gelişen şeyler olsa Ufuk'u yerden yere vuracaktınız o zaman da bence yedek kalecileri artık düşünmeye gerek yok Panter'imiz geri döndü

0|0
    0|0
  • kalede eray olsaydı elenirdik dün akşam

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı halt ..

Muslera'nın yokluğu acayip hissediliyor .

Ufuk Eray'a göre az kazma ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ufuk eraydan iyi.

0|0
    0|0
  • aykut ikisindende iyi anlamıyo mal herfler siktiler takımı.istikrar yok herkes isteksiz bütün oyuncular kötü oynuyor yedekler iyi oynayacak bu mallardan götleri kaltı hepsinin

0|0
    0|0
  • bence iyi oldu

0|0
    0|0
  • ufur değilde sabri penaltıyı atarken mancini nereye gitti ben oynamıyorum artık der gibi kalktı adam :D

0|0
    0|0
  • Musleranın yedeği olarak mı demek istedin yoksa normalde mi? musleranın yedeği olabilir ama normalde muslera candır :)

0|0
    0|0
    • Yedeği olarak tabiki :) Ufuk ve aykut dururken neden eray şaştım ben.

• bi ara aykut 1. kalecimizdi kaleci yokken galatasaraydan ayrılmıştı bir ara ondan önce işte ben o zamanlar aykutu beğeniyodum iyiydi bence fırsat verilse yine iyi olur ufuktanda eraydanda daha tecrübeli bide ama neden eray bende anlamıyorum

• madrid de ufuk oynasaydı 2 hatalı gol yiyecekti belki de kupa da eray kalede olacaktı saçma sapan oynayacaktı ve elenecektik belkide. bilemeyiz keşkelerde hayat devam etmiyor. olan oldu bundan sonra nasıl daha başarılı oluruz bunu araştırmamız lazım

0|0
    0|0
  • Ufuk olsada, Eray kaledeyken alınan skorlardan pek farklı olacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...