Avuçlarımda bir yığın tutku var. Peki ya sende?

link

Gözlerine baktığımda kaybolmayı başarabiliyorum. Kirpiklerinin arasında saklanıyorum.

Sesinde hiç bir ölümlünün duyamadığı o tınıyı işitiyorum. Damarlarında akan kan değil sanki, hangi ateş bu kadar hayat verir ki?

Tenin keşfedilmeyi bekleyen saklı bir Cennet ve ben Cehennem çukurlarından çıkmaya çabalıyorum. Senin saçlarında buram buram yaseminler kokarken, ben sensiz geçen bir asırda kalbimde papatyalar biriktirdim. Sırf o gün başına bir taç yapmak için.

Soğuk bir kış gününde yaz güneşini bekler gibi hasretle bekledim dudaklarında ki gülüşü.

Ve şimdi dudaklarında arzuluyorum zaman denilen bu girdapta sonsuzluğu..

Soru şu; Tutkulu musunuz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• O şimdi uyuyor ve ben yokluğuna ağıt diye yakıyorum geceyi. Sevdasını saklıyorum gözbebeklerimde, fırtınalarına eğiliyorum selametle...

Tüm ruhum onda esir ve ben bir yangının orta yerinde ateşiyle mutlu semender gibiyim. Hem yanıyorum hem yakılıyorum hem yandın benim...

Tutku mu dedin ?

O benim nefesim, nefesim...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seviyorum dediğime bunları hissediyorum elbette her insan gibi.

0|2
    0|0
    • Aferin sana. İzledin mi TWD'di?

• Ya bir şey deneyeyim dedim tutmadı başaramadım. :)

• Ben de çözemedim ne oldugunu, bir seyler ciziyorsun gibi, ama nerden?

Bosver annem..

• Tutkudan eser yok bende =(

0|1
    0|0
  • Diyetteyim ben.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nabıyon dostm

0|0
    0|0
    • Tanımadınmı beni ?

• Öfke duyulucak bişi yaptıgımı sanmıyorum birinin halini hatrını sormak kötü bişimi ? hayır kimsiniz diye sordugunda sadece coni ben demem yeterli olabilirdi burda haklısın. tabi insanların binbir türlü derdi var herkezi hatırlamak gibi bir zorunlulugunda yok unutmuş olabilirsin hani ben unutturmıyım kendimi diyerek cevap yazdım :) ayrıca lakabında gölge adamdı senin bunudamı unuttun ? neyise iyi geceler dostm bişi yazmana gerek yok

• Bak arkadaşım ben bu sitede zaten hemcinslerimle alakadar olmuyorum. Üstelik kendimi gölge adam diye kimseye tanıtmadım. Haa madem tanıyorsun özelden mesaj at, aramızda geçen konuşmalar neymiş anlarız ama salak salak konuşma...

Yükleniyor...