Kocanızın ayaklarını yıkar mısınız?

Sorum hatunlara. Size soruyorum batı özentisi kızlar :D eşiniz yorgun argın sırf size bakabilmek için sabahtan akşama kadar çalışıp eve geldi sizden bir rica da bulundu ayaklarını yıkar mısınz?

Ben yıkarım hiç öyle ıy demeyin :D

Güncellemeler:
maşallah hatunlara Allah size hayırlı eşler nasip etsin o elleriniz dert görmesin ve rabbim eşinize hizmet etmeyi size dert olarak göstermesin ^_^ hayırlı geceleriniz olsun. (Ayaklarını yıkarım diyen kızlar var ya işte onların ayaklarının altı cennet kıymetlerini bilin . )

0|0
22|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• oral yaparken miğdesı bulanmayan ama sözkonusu ayak yıkamakolunca ıyyy yapankızları birtürlü anlamam ben mecbrr kalınca tuvalete bilee götürürüm sorulması bilee sacma hattaa bencee ayak yıkamakbilee sacma gitdus al hangidevirdeyiz

5|1
    0|0
  • İstemem ben öyle şey, iğrenç yav. Hangi devirdeyiz?

Hastalık falan olur, o zaman olur ancak. Onun dışında, tarzım değil böyle bir şey.

1|0
    0|0
  • yıkmasın ya yok

1|0
    0|0
  • elimayağım tuttukça Allahtan başka kimseye muhtaç olmak istemem Allah kendisinden başka kimseye muhtaç etmesin zaten kadın baş tacıdır

1|0
    0|0
  • Ey benim akılları öksüz kalan güzel kardeşim

Seni tebrik ediyorum. İyi bir eş olabilrisin.

Evet insan sevdiceğinin ayağını da yıkar terini de ilaç diy eiçer.

Ama şimdiki kızlarda bu anlayış ne gezer ...

1|2
    1|0
  • seviyorsa yıkayacak tabi... :)

1|0
    1|0
  • öksüz gerçekten çok zekide ve buram buram analiz kokan bu soruyu cesaret edip sorduğun için seni tebrik ederim.burada öğrenilmek istenen asıl şeyin ne olduğu çok belli aslında.önünde saygı ile eğiliyorum.

1|1
    0|0
  • Yıkamasın .

1|0
    0|0
  • bende yıkanmasını isterim ama kimseyi zorlayamazsınız bu konuda bu eşinizin size sundugu bir lütüfdur bence.

1|0
    0|0
  • soru bayanlara sorulmuş ama

ÖKSÜZ bu düşüncen için seni alnından öpüyorum.

1|0
    0|0
  • Bir hastalik vs durumu olsa,seve seve esimin ayaginida yikarim,herseyide yaparim.

1|0
    0|0
  • yıkatmam yav o ne öyle.onun yerine 2 dk fazla sevişiriz

2|0
    0|0
  • ben bir köşede "evet yıkarım" diyen kezbanları ayıklayıp nikah basmak üzere bekliyo olacağım

1|1
    1|0
  • Yikarim diyenleri yarin evlenince gormek isterdim.

1|0
    0|0
  • zaten evleneceğin kıza ilk bu soru sorulması lazım.zaten yıkatmayızda bakalım ne diyecek:)

1|0
    0|0
  • karşılıklı yıkarız ^_^ (sanırım en centilmence ve mantıklısı bu)

1|0
    0|0
  • bu zamanda bir bardak su getireni bulda öp başına koy herkez rahat herkez sıkıntıya gelemiyor

1|0
    0|0
  • bencede yıkamalı

1|0
    1|0
  • bencce yıkamazlar.

1|0
    0|0
  • ite köpege midana etmem :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21