Çevreniz tarafından nasıl bilinirsiniz ?

beni nedense hiç derdi sıkıntısı olmayan uçarı deli manyak diye yorumlarlar ama aslında içindeki derin yaraları kahkahalarıyla kapatmaya çalışalardanım bende ..

Buyurmak isteyen buyursun ..

Güzel geceler tatlım

0|0
20|42

En İyi Erkek Görüşü

• Yeminle içimi dökesim geliyor birilerine. Bide ergenliği tutup "çok şey yaşadım, çok kötü şeyler yaşadım" diyenler var, arada ben de o tribe giriyorum ama aslında ne dertler, çileler çeken insanlar var ki görünce ben bir zıkkım yaşamamışım diyorum. Kimse de beni dertli, kederli göremez dışarıda. Kendimle vakit geçirmeyi çok sevdiğimden (en iyi kendimle anlaşıyorum) kendi kendime söyleniyor, konuşup düşünüyorum. Şizofren bile olabilirim genetik olarak potansiyel var. Ama hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Bu arada yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum, hepinizi öpüyorom. Eyyorlamam bu gadar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Bunu çevreye sormak lazım aslında, çevre bana söylese bende sana söylerim. belki dik kafalı diyorlardır. yani ben öyle tahmin ediyorum.

1|0
    0|0
  • çok gülen insanlara iyi davranın çünkü onlar hep yalnız ağlar...

1|1
    0|0
  • benide pek sıkıntısı yok rahat geniş biris sanarlar ama aslında herşeyi içinde biriktirip inadına gülmeye çalışan bir insanım sessiz dururum genelde ama zamanı gelince sinilendiğim kişinin suratına dobra dobra konuşurum.

1|0
    0|0
  • çok iyi niyetli birisi olarak bilinirim bir okadarda sinrli damarıma basılınca çok sert olurum

1|0
    0|0
  • Güzel tanımlamışsın, üstüne yazacak şey bulamadım...

1|0
    0|0
  • Nickinden belli zaten :) :)

1|0
    0|0
  • Valla insanlar beni seviyor öğretmenlerim bile durup duruken seni nedense seviyorum felan diyor niye seviyorlar bilmiyorum ama büyük ihtimal dürüt ve genelde yalan söylemem neyse hemen söylerim doğru dürüst ve güler yüzlü olduğum içindir :)

1|0
    0|0
  • işinde gücünde bilirler.boş zamanlarında eğer evde oyalanmıyorsa kesinlikle elinde olta,balık kovalıyodur derler.

1|0
    0|0
  • Asık surat, çabuk samimi uzaktan itici, yakından enteresan, ve sıcak bir o kadar da uzak

Yakın arkadaşlarıma göre: sulu, tembel, kararlı, net.

1|0
    0|0
  • iyi iyi

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın hepsinin yorumu yani daha yakından tanıdıktan sonra dışında çok sert bir kabuk ama için öyle değil çok çok farklı için dışın diyorlar. Fazla asi sinirli görünüyormuşum dışardan ama tanıdıkça hiç alakası olmadığını fark ediyorsun diyorlar. Övünmek gibi olmasın ama senin gibi erkek yok diyorlar :)

0|0
    0|0
  • Benden korkarlar bende korkmasınlar çekinmesinler diye hep güleryüzlü takılırım :)

1|0
    0|0
  • beni de serseri,hiçbişeyi takmayan,aile bağları kopuk,asabi,nerde akşam orda sabah takılan v.s sanırlar..sanırım mesleğimden dolayı böyle zannediyorlar ama tam aksiyim aslında.. ayrıca nickin güzelmiş..güldüm..

1|0
    0|0
  • İpnenin birisi, Allah belasını versin diyolar galiba :S

1|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş

burnu havada

gamsız

havalı

artist

bunlar dış görünüş

iç görün tanıdıklarında

aaa M... seni ben çok farklı tanımışım

hakkında kötü düşündüğüm için özür dilerim :(

diye sözler çok duymuşumdur

1|0
    0|0
  • bilmiyom valla nasıl biriyim çözsem zaten ona göre davrancam kendime de bir çözemedim, çevrem de bilmiyo anasını s.tayım nasıl biri olduğumu, mal mal yaşayıp gidiyoz işte :DD

1|0
    0|0
  • Ben espriyi çok severim. daha doğrusu yaparım ve güldürürüm. ama bazen b.kunu çıkarıyorum çok saamimi olduğum arkadaşlrıma tabi ki. bir sus artık diyorlar yani katlanılmaz olabiliyorum bazen ama tatlı ve sempatik halimle ^^

1|0
    0|0
  • yaa oyle kısıler cıddı olmaz genelde ve o kısılerle samımı olmasan ne oldugunu anlamazsın ve cevre tarafından da hos gozukmezlerr

1|0
    0|0
  • Cenazamde ogrenirim.

1|0
    0|0
  • Serefsiz, buyuklerini sevmeyen buyuklerine saygisiz olan kisi olarak ama sunu bilmezlerki hakkettiklerini.

Aslinda buyuklerimi el ustunde tutarim severim sayarim. Gerekirse her seyleri ile ilgilenirim fakat bana serefsizlik yaparlarsa bende affetmem yukarida saydiklarimi yaparim. serefsizlik falan.

0|0
    0|0
    • hhöööööööösttttttttt ... efeniimm ? ilk satırlardan sonrasını okuma isteğim kalmadı ciddimisiniz cicim siz ?

• Hayatımda tanıdığım farklı karakterde insanlardan birisin diye duymuşumdur genelde.

1|0
    0|0
  • Resmen ölmüşüm gibi hissettim :D Rahmetliyi iyi bilirdik derler sanırım :D

1|0
    0|0
  • Bilmem kesin iyi bişeyimdir

1|0
    0|0
  • ölsem annemden başka kimse ağlamaz o derece yani.

1|0
    0|0
  • okulda içine kapanık,

normal cevrede olgun bilgili olarak göruyorlar

1|0
    0|0
  • iyi çocuktur...

1|0
    0|0
  • soruyla ilgilenmiyorum okumadım bile. ayakkabıların ve nikin güzelmiş.

1|0
    0|0
  • beni herkes çok sever çoook bayılırlar bana :)

1|0
    0|0
  • fazlasıyla soguk ve ciddi

1|0
    0|0
  • üçkağıtçı ve nımısız bri olarak bilinirim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 20

• Beni de çok çalışkan resmen inekleyen bırı sanıyolar ama sadece fakultede calısıyorum evde yatıyorum.gıcık oluym bu duruma ineklemiyorum ben:(

1|0
    0|0
  • Egoist, bencil.

1|0
    1|0
  • bu değişiyo kimisine göre gıcık ve çekilmez biriyim kimisine göre uçlarda yaşayan eğlenceli biri aslında daha farklıyım

1|0
    0|0
  • Havalı umursamaz kendini beğenmiş biri olarak görürler beni genelde dışardan ama tanıyınca öyle olmadığımı anlarlar :)

1|0
    0|0
  • Bazen sevecen bazen nemrut, bazen dik kafalı bazen uyumlu .

1|0
    0|0
  • Az önce ofiste bilgisayar üstüne üzerime tanınmayacağını söylediler...

1|0
    0|0
  • Kendi halinde fazla kimseyle diyaloğu olmayan,çekingen.Samimi arkadaş çevresinde eğlenceli biri olarak.

1|0
    0|0
  • Ya nedendir bilmem zengin saniyorlar zugurtun tekiyim halbuki:) sasiriyorum yani

1|0
    0|0
  • Kızgınlıklarımı,üzüntülerimi,kırgınlıklarımı,acılarımı gülümsemeyle üstünü örtenlerdenim..

1|0
    0|0
  • dobra olduğum için biraz fena biliyolar doğrusu kişiye göre değişir nasıl bilindiğim hepsine aynı davranMAm

1|0
    0|0
  • 18 senedır aynı yerdeyım hala benı cozen olmadı gızemlıyım baya saklıyorum kendımı casus gıbı bıseyım onlar ıcın :))

1|0
    0|0
  • mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven biri olarak.

1|0
    0|0
  • Senin gibiyim.

1|0
    0|0
  • Kendimi övemem hiç etik olmaz ya :D:D genelde güler yüzlü ağırbaşlı diyeyim :)

1|1
    0|0
  • Duygusal görünmekteymişim beni hala eskis gibi sanıyorlar :)

1|0
    0|0
  • İyi bir insanım öyle bilmeleri lazım.

1|0
    0|0
  • Sessiz sakin olarak bilirler

1|0
    0|0
  • mantıklı,akıllı,oturaklı ve aklı başında hep bunları duyuyorum

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle gulme manyagi diye tanirlar beni :D cok sakaciyimdi :P