Siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız?????

Arkadaşlar sosyal ortamdan biriyle tanıştım ben 17 o 23 yaşında bayağıdır tanışıyorız 6 ay olucak hemen hemen ama yeni yeni kaynaşıyoruz. Buluşalım diyoruz oda bende ama kendime güvenemiyorum kilom yüzünden. boyum 1.65 kilom 75 14 gün sonra falan buluşucaz sanırım %85 ihtimal. sizce ne yapayım bilmiyorum bu 14 gün içinde kilo veriebilir miyim diye düşünüyorum imkansız gibi görünüyooo bana bir yol gösteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn

Güncellemeler:
ciddi bir ilişki için değll sadece arkadaşlık..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Muhterem seni daha önce resmini filan görmedimi? baktın kaçacak bir şey yoksa zayıf gösterecek kıyafetler giymeye bak

0|0
    0|0
    • gördü. normalde çok güzelim ama kilom :S:S:S:S

• Bence kendini her şekilde mutlu hisset ona özel olduğunu hissettirmeye calıs inanıyorum ki iyi sonuç alacaksın

• teşekkürlerr

Erkekler Ne Diyor 7

• Ey benim kümesteki kara horoza kaynak olan tombul tavuğum;

Sen önce bir zayıfla ondan sonra görücüye çık.

O ne kilo öyle kızım; aç ayı gibi saldırmayın yemeklere

Besmelesiz mi yiyorsun ne yapıyorsun

Yok yani 1 aylık aç bırakılmış hayvan koysan sofraya bu kadar kilo olmaz

Niye ? Çünkü o bir hayvan.

Neyse.. Evet.. Buluşmayı sen kilo verdikten sonra yap..

Gerçi pamuk şeker gibi pofuduk kız seven erkekler de yok değil.

0|0
    1|1
    • kilom bana yakışır herkes öyle der zaten 70 falan gösteriyorum ama yinede bilmiyorum ayrıyetten ben çocukluğumdan beri tombulum

• kilon konusunda daha önceden yalan söylemediysen bir sıkıntı olacağını sanmam.bir-iki kilo fazlan olsada çok hoş görüneceğinden eminim.

0|0
    0|0
  • Çok afedersiniz ama, bu kaba deyimin cuk diye oturduğu bir durumdayız.

Tüm KS üyelerinden özür dileyerek şunları söylüyorum:

Bok götün ağzına gelince sıçacak delik aramaya çalışıyorsun.

0|0
    0|0
  • 14 günde kilo vermenin bir imkanı yok. ertelemen lazım

0|0
    0|0
  • yeminle böyle birşey görmedim..hemm arkadaşca diosunnn hemde kilolarından şikayet ediorsun ne yaman çelişkidir bu :D sırfff arkadaşı için kilo veren insan görmedim ya la şimdiye kadar :D

0|0
    0|0
    • ya erkekler işte kankası olsa bile beğenmek ister. bende hoş görünmek istiyorum

• yok arkadaşım öyle birşey...kankasını beğenip napacak haa öyle aşırı kilolu bir tipte değilsin anlaşılan fazla dert etme...kızlar takarmı bilmemde erkekler böyle şeylere fazla takmaz

• kilondan dolayı değil , ben o yaş aralığında 6 yaş küçük birisiyle ciddi düşünmezdim.

0|0
    0|0
    • ciddi düşünmüyorum zaten oda öyle sevdiği var zaten. sadece arkadaşça buluşucaz.

• o zaman kiloyla ne alaka ?

• O tanıştığın kişiden uzak durmanı tavsiye ediyorum aksi taktirde üzüleceksin demedi deme.

0|0
    0|0
    • ama niçin çok iyi ve konuşması çok hoşuma gidiyor

• sanırım haklısın

• Sanırım değil haklısın olacak o. Kullanılmana izin verme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...