Ne yapıcam bilmiyorum artık...

haksızsam haksızsın diyim yni lütfn.şimdi konuya şöyle başlayım sevgilim bugn bir eve geldikten sonra mesaj attı oda toplsan 3 tane falan bidaha ne aradı ne sordu ne mesaj attı güya bugün arıcaktı işten bir geldi tamam bidaha o gün mesaj atmaz ya da atar arada ama bugn o 3 mesajdan sonra atmadı.bnde artık bu durumdan bıktım ztn işten dolayı vakit ayırdığı yok eve gelincede mi arayıp sormaktan ya da uyanınca mesaj atmaktan aciz ya.ayrılmayı bile düşünüyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye mesaj atıyorsun ki konuşun konuşmak daha iyi değil mi?

o mesaj atacak;

aşkım ne yapıyorsun?

sen iyiyim aşkım sen ne yapıyorsun? ne yaptın bugün?

o_ iyiyim aşkım iş güç aynı işte - sen neler yaptın ?

sen hiç akım çalışıyorsan yoğun gündü ... çalışmıyorsan arkadaşlarla çıtım dolaştım..

... gider

çocuk bunları hergün yapacak hali kalmıyor olabilir bir mesaj arkasından mesaj bir mesaj daha..

konuşmak daha iyi değilmi? Hem sevdiğinin sesini duyacaksın,daha sıcak değil mi?

0|0
    0|0
    • ya tm benim içni o ya da bu önemli diil ki arasada olur tm arıyorda bişey demiyorum ama bir zaman oluyo ki aramıyorda mesaj da atmıyor

• biraz fırçala, umarım sevdiğin hakettiğin ilgiyi gösterir :)

• umarım teşekkrler..:=

Erkekler Ne Diyor 4

• bunaltma stress üzerine stress olma çocuğa işin yoğunluğu sen ara mutlu et ama sıkmadan nasıl geçti günün iyimisin de iş yerine çık süprizz yap sarıl

0|0
    0|0
    • he anası falanda öyle diodu :D ailesiyle birlikte çalışıyor iş yerinde ya mesajda atsam cevap vermediği zamanlar oluyo bnde bidaha aramıyorum da sormuyorum da

• aslında seninle ilgi gostermeye yonelik davranıslarına usengeclik olarak yorum getiriyorsa o is bitmistir.

0|0
    0|0
    • çalışıyomuş işte

• bi erkek veya kadın karsısındaki icin herturlu yaklasıcak zaman bulur ayırır / istiyosa.

• haklısın teşekkrler

• Çocuğun başının etini yeme, üstüne gitme. Bunaltma bu kadar

0|0
    0|0
    • bu kadar dediğin npıyorum sanki

• Yaptıkların kesin buraya yazdıklarınla kalmamıştır, vardır bunun devamı. Trip atmayı bırak, bir sakin bırak, eminim ki o sana geri dönüş yapacaktır.

• var elbette ama haklıyım npym.bide öyle deneyim teşekkrler

• Ayrıl gitsin soğumuş senden naparsan yap duzelmez yenisini bul gec

0|0
    0|0
    • soğuduysa ayrılsa

• ayrılalım diyince kıyamet kopuyor ama söylediğimide yapmıyor yni yapıyorda yetmiyo

• Sen ekle beni anlatıyım aynı durumu bende yasadım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...