Arkadaşlar sizce bu kadro şampiyonlar ligi ve Spor Toto Super lig için yeterli mi?

Bence

4-4-2

Muslera, Eboue, Ujfalusi, Semih, Hakan, Melo, Pino, Selcuk, Ronaldinho, Elmander, Sercan

Yedekler

Aykut, Serdar Aziz, Gokhan zan, Sabri, Ceyhun, Emre, Engin, Culio, Amrabat, Anil ve Gekas, Necati,

Arkadaşlar sızce bu kadro yeterlımıdır bır dahakı sene ıçın?

Kendi kadronuzu kurun arkadaşlar haydı transferlerı de sız tahmın edın.

Güncellemeler:
tek Galatasaraylı arkadaşlarım cevaplarsa sevınırım

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen buna kadro kurmak mı diyorsun ?iki kadro ile anca tek kadro olur .pino top toplayıcı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaraylı arkadaş

0|0
    0|0
  • aziz aykut bey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen futboldan anlamıyorsun ona inandım.sercanın ne işi var la bu takımda ayakta duramıyor.pino ile hakanı zaten söylemiyorum

0|0
    0|0
    • abı pıno hızlı oyuncu sercanda daha genç yetışecek guvenmemız lazım ona ve hakan bence ıyı bır oyuncu ve tercubelı boyle defans oyuncu kolay bulunmaz

• sercan büyük takımların oyuncusu değil kardeş.o kadar büyütme gözünde sercanı

• fatih terim varken ronaldinho galatasarayda yok sezon başındada istemedi.seneye gökhan zan bu takımda olmaz

0|0
    0|0
    • ama bılıyormusun dostum amrabatla anlaşmışık sezon sonu gelecekmış aldım bılgılere gore

• amrabat ronaldinho ile aynı tipte bir oyuncu ronaldinhonun kalitesi tartışılmaz fakat yaş olarak kendini aşmış bir futbolcu amrabatın gelmesi daha iyi.

• ş ligin de yetmez

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginde hedef gruplarda maç yapmaksa yeterli.

0|0
    0|0
  • yeter bu kadro

0|0
    0|0
  • süper yerlere gidecek galatasaray :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...