Bedensel ve/veya zihinsel engelli bir çocuğunun doğacağını öğrenmen durumunda ne yaparsın?

Bedensel ve/veya zihinsel engelli bir çocuğunun doğacağını öğrenmen durumunda ne yaparsın?

• 4 aylık olmadan bir şekilde aldırırım.
    43% (3)33% (1)40% (4)Oy Ver
  • Çocuğumu olduğu gibi kabullenir, dünyaya getirir ve rehabilitasyon imkanlarını araştırırım.
    57% (4)67% (2)60% (6)Oy Ver
  • Bilimsel denemelere izin veririm.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eşim ne diyorsa onu yaparım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• yapma ablam be deme böyle,kime olduğu hiç önemli değil vallahi çok üzülüyorum.ASLANLAR GİBİ BAKARIM EVLADIMA HER NE OLURSA OLSUN.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer alınabilirse aldırırım alınamazsa kabul ederim sonuçta bir cana kıyıyorsun ama o çocuğunda geleceğini düşünmek adına aldırmayı tercih ederim günahıda boynuma çünkü ben ya da eşim olmadığında o çocuğun hali ne olcak :S en kötü ihtimalleri düşünürüm çaresiz aldırmaya çalışırım allah kimseye öyle bir acı vermesin.

1|0
    0|0
  • bugün sanırım soruların ana teması engel ve güçlükler..

kesinlikle çocuğuma yaşama hakkı verirdim ona o canı mevlam vermişse benim almaya hakkım bile yok..

2|0
    0|0
  • Çocuğumu olduğu gibi kabullenir, dünyaya getirir ve rehabilitasyon imkanlarını araştırırım.

0|0
    0|0
  • çocuğu aldırırım

0|0
    0|0
  • aldırtırım..

0|0
    0|0
  • öğrenmem

cayırt

0|0
    0|0
  • O cocuk dogsa bile o aciyi kaldiramaz boyle dogacagima keske hic dogmasaydim dicek kendi kendine siz buna ne diyorsunuz ?

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum,ileriki yaşlarda çok büyük sıkıntılara neden olacak,insanlar ona acıyarak bakacak bunların olması daha üzücü

• Aşağıda maiii31479 nin cevabını yorumlayınız beyler

Kızlar Ne Diyor 7

• doğuştan engelli olma ihtimali olduğu gibi Sonradan olma ihtimali de var kabullenirdim Allah in verdiği canı almak bana düşmez vardır bir bildiği

2|0
    0|0
  • Aldırırım sanırım.

0|0
    0|0
  • Suan kalksam ayagimi taksam bir yere kafami bir yere carpip hem bedensel Hemde zihinsel engelli olmak zor gibi ya da düsünülmezede heran herkesin basina gele bilcek bisey. Allah kimseye kaldiramicagi yükü vermez!

0|0
    0|0
  • Ben doğururum, engelli ya da sağlıklı olması onun suçu değil. Bu benim sınavımmış derim.

1|0
    0|0
  • Zor soru bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Doğururum.

1|0
    0|0
  • çocuğum olduğu gerçeğini değiştirmez. Allah vermiş sınav der bakarım çocuğuma. Ben sorun yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...