Yüzü tombul olan ama vücudu zayıf olan insanların genetik olsa bile yüzleri sporla zayıflar mı ?

yani yanak kısmından bahsediyorum oralardakiler yağ ise spor yaparak yağ yakarak yüzü zayıflatabilirmiyiz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflamasn yüzleri öyle olanlar yaa :) çok tatlı oluyolar :)

0|0
    0|0
    • yok öyle olmuyo işte herkez için geçerli değil o

• Estetik ile yüzdeki yağları alıyolar diye biliyorum..sporla faln olacak bir iş değil o

Kızlar Ne Diyor 5

• Genetikse zayıflamaz

0|0
    1|0
    • aslında tam genetik sayılmaz yani bir tane halam var sadece o tombul ama kilolu o ztn

• annemde genetik diyor estetikle aldırcam

• yüz egzersizleri falan sakız çiğnemek olmazsada bir diyetisyen zayıflatır yüzü diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yok ya diyetisyene gittim beni vazgeçirmeye felan çalıştı böyle kalsın iyi dedi bunun bir formulu yok dedi

• o zaman sen abartıyorsun yüzünü, yüzünün yarısını çek istersen bakalım tombulluğuna bence değildir ama bakalım ?

• yok boşve r ama ben çok zayıfım yani direk belli oluyo neyse caresi yoksa yapacak birşeyde yok

• benim yüzüm de çok tombul ya gitmiyolar.

0|0
    0|0
  • şahsen benim yüzüm de öyle gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • hayır zayıflamaz yüz hatlar bellidir değişmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zayıflarken komple zayıflarız yüzümüzde ki yağlarda erir spor yapıp düzgün beslenirsek kas kütlesi kazanırız Ayrıca benim yüzüm ve göbeyim en cabuk kilo gosteren yerlerimdir zayıfladığımda da ilk bu bölgelerim erir

0|0
    0|0
Yükleniyor...