Galatasaray'ın kıl payı bir üst tura kalması hakkında ne düşünüyorsun?

Galatasaray'ın kıl payı bir üst tura kalması hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupaya gider bir takımdan 10 tane yer ligde herkesten yer kupada antep belediyenin elinden zor kurtulur Ligde rezil avrupada rezil türkiye kupasında rezil... Türk futbolundan men edilmesi gerekiyor.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her zaman ki gibi ne güzel bir defans ne güzel bir hücum Sabri'nin klasik ortalarına diyecek bir şeyim yok,oyuncular çok hata yapıyor Amrabat ofsayttayken Emre ona pas veriyor,e görüyorsun ofsayt sınırında olduğunu başkasına pas versene ya da dribling yap? Kanat organizasyonu hiç yok zaten bize cidden Caner Erkin gibi bir oyuncu lazım ayreten maçta Dany normalde olduğundan daha iyi bir performans gösterip şaşırttı beni tabi maçın adamı Ufuk Ceylan'dı 4 penaltı kurtarışıyla yediği 2 basit golü affettirdi bence neredeyse bizden milyon eurolar düşük bütçesi olan bir takıma kurban gidiyorduk ama olmadı yine de tebrikler

0|0
    0|0
  • yedeklerle oynadık mutluyuz

0|0
    0|0
  • Heycanla bekliyoruz sorularınızı asads

0|0
    0|0
  • Ufuk diyorum başka bişey demiyorum kalpten gidecek diğerleri yüzünden Umut getirdi turu resmen

0|0
    0|0
  • Derbiyi gs penaltilarla kazandi iste baska ne dusunecegim :Ddd

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçeli arkadaş Galatasaray seni ilgilendirmez sen kendi işlerine bak !

3|0
    0|0
  • Kentsel dönüşüm şart

0|0
    0|0
  • sabrinin payı büyük,maçın penaltılara gitmesinde,yoksa antep kazanırdı.

0|0
    0|0
  • Şans ve Ufuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...