Galatasarayın bu hali ne olacak ?

türkiye kupası maçında gaziantep belediyesini penaltılarda zar zor yendiler sizce sorun kimde ? mancinide mi ? yoksa takımda mı ?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayliyim tamm yan komsu fenerli gülmesini kahkahasini burdan duydum

Birde bağırıyor sabri atamaz dedim atamadı ... yaw bencede atamaz

Az kalsın dünya tersine dönecek uzaylılar istila edecek bütün enerji kaynaklari tükenecek sandım ama sabir i golü atamadı hafta içide ofsaytdı bozdu sabrinin kaybettirdiği puanlarla Gs şampiyon olurdu .. ayip az aldiginiz paranin hakkini verin ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Mancini'ye kimse suç atamaz bence adam daha Türkiye'yi bilmiyor,transferleri yapan da o değil elbet çokta yerinde hamleler yapamıyor ayreten maça hiç süreklilik göstermeyen oyuncular+santraforsuz çıktık maçın 2.yarısında nasıl olsa kazanırız diye düşünmeseydi oyuncular böyle olmayacaktı çok basit hatalara kurban gitti takım o maçta ama sonuçta Fener ve BJK'de elenince yüceltilen biz olduk ben hala takımımla gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • 6+0+4 çıkarken ağzı açık baktılar bizim ve fenerin yerli oyuncu almamıza. Takımlarında iyi Türk oyuncu yok neredeyse şimdiye kadar da dikkat ettim hangi takım yabancı oyuncuların eline düşerse bu hale geliyor. Sadece teknikdrektörün suçu yok bence

0|0
    0|0
  • Bence disiplin yok herkes kafasına göre oynuyo paramı alayım yeter gibi. Aldığı parayi hak eden bikaç tanesi. Fatih terim i göndermek en büyük hataları oldu bugünlerin sebebi ünal aysal resmen oyuncak yaptı kendini düşmanlarımza onların oyununa geldi yani

0|0
    0|0
  • hep dedi diyorum yine diycem Allah o ünal aysalın belasını versin ...

0|0
    0|0
  • galatasaray zor bir süreçte zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • Bende sorun <3

0|0
    0|0
  • Anlamadım gıttı ya koyu bı galatasaraylıyım bu takımın halıne bı turlu anlam veremedım noluyo bunlara bole takım resmen dagıldı ruh kalmadı kımse adam akıllı oynamıyor ne yapmaya calısıolr

0|0
    0|0
  • mancini yapamıyo bu işi ve takımın ruhu yok resmen

0|0
    0|0
  • gS nin haddinden bir tek Terim gelir, gerisi yenilgi getirir...

0|1
    0|0
  • Mancini de problem yok , sadece adapte turları sakin olun toparlanır :)

0|0
    0|0
  • nerdesin fatihh terimm...takımda bir sorun yok yönetende problem var...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Herşey Juventus maçına bağlı eğer o maçı kazanırsak ki ben kazanacağımızı düşünüyorum bütün sorunlar çözülür ,takıma yeni bir hava gelir

Ayrıca Fatih Terim olsaydı pekte değişen birey olmazdı transfer dönemi bizim için çok kötü geçti

2|0
    0|2
  • baskan yonetıcı antrenor topcu,alayı toparlak bunların,sınır krızı gecırıyoruz her mac,yapılırmı ulan bu taraftara bu ezıyet,ya aklınızı basınıza alın ya da defolun gıdın..

0|0
    0|0
  • Bunlar hep oyun oyun Galatasaray'a oyun oynadılar ondan oluyor Galatasaray'dan kimsenin suçu yok bu olanlarda Mancini çok iyi kadro çıkartıyor her maç, takım süper oynuyor, yönetim çok iyi işler yapıyor ama bu Galatasaray'a oynanan oyunlar yok mu mafetti bu Galatasaray'ı :) Galatasaraylılar artık bazı gerçekleri görmeye başlasa çok iyi olacak üzerimize oyun oynanıyor masalını bıraksınlar artık.

0|0
    1|1
  • terimin çöplükleri bir gönderilsin takım takım gibi olsun bir ondan sonra bakalım ayrıca mancinide bir sıkıntı yok sıkıntı adamlarda

0|0
    0|0
  • sorun oyuncaların arzu ve özgüvenlerini kaybetmesinin sebebinde. Mancini nin bir günahı yok. şu aydın ı ıslıklayan ve imparator tezahüratı yapan taraftarı kınıyorum. daha 3 az önce Emirates cup ta feneri eleğe çeviren arsenalden kupayı almadı mı bu takım. biraz daha sağduyu lütfen.

0|0
    0|0
    • Iyide fenere neden çamur atıyorsun senin küçümsediğin arsenal feneri evire çevire yendiyse size neler yapmaz elendiğiniz iyi oldu önce siz Fenerbahçeyi yenmeyi öğrenin diyecemde oda bu futbol ile zor

• amacım fener e laf sokmak değildi, zaten şu son 4 5 aydır fenerin gsden çok daha iyi futbol oynadığını görmemek için ağır fanatik olmak lazım. sadece her allahın günü bir düzen yıkıp yenisini kuranları anlamıyorum.

• TERİMİ SATANI BİZDE SATARIZ :D

0|0
    0|0
  • Türkiye kupasında buna alıştık zaten yedekleri çıkartıyorlar sahaya lig maçında hiç oynamamış adam ne yapabilir 1 maçta bu zihniyetle devam ederse bu sene yine eleniriz Türkiye kupasından

0|0
    0|0
  • Takında disiplin 0 arkadaş . Bu yıl Galatasaray dan umudum yok ( Mancini istifa etmelidir. )

0|0
    0|0
  • konusmak bıle anlamsız..

0|0
    0|0
  • galatasarayın kadrosu kazmalardan oluşuyor.

0|0
    1|0
  • mancini gitmeli bence..

0|0
    0|0
  • sorun ünal aysalın egosunda:D

0|0
    0|0
  • hep fatih terim yüzünden göz göre göre savunmaya adam almadı.

0|0
    0|0
  • hakkaten hacı ne olacak :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...