Galatasaray da yönetim istifa sesleri geç kalmadı mı ?

Tahmin ettiğimiz gibi ; Fatih Terim'i bozuk para gibi harcayan kodaman Aysal yaptığı hatanın altında ezilmeye başladı. Galatasaray gibi bir takımı adam edebilecek tek sihirbazı kaybettiklerini yeni anlayan taraftar Gs nin 2. lig takımını 120 dakika yenememesinin ardından yönetimi istifaya çağırdı. Sizce geç kalmadılar mı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• büyük başarı antep belediyeyi yenmeniz.

0|0
    1|0
    • yenmenız ? Ben beşıktaşlıyım hacı daha dun derbıyı tartışıyoduk :D

• onun için affet özür dilerim dedim yaa =))

• hahahah mesajı aldım :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence taraftarda sende çok yanlış düşünüyorsun suç sadece Aysal'da değil aynı zamanda Terim'de de büyük suç var o milliyetçi olduğu için milli damarı kabarıp o şerefsizlere,kuyumuzu kazan heriflerle 7 yıllık anlaşma sağladı,şimdi hiç suçu yok mu sanıyorsun İmparator'un?

120 dk boyunca ruhlu ve mücadeleci bir şekilde oynasaydık istifa sesleri gelmezdi takımın taraftara bunu yapmaya hakkı olmadığı gibi,taraftarın da iyi gün taraftarı kesilmesi gibi bir hakkı yok eski Ali Sami Yen taraftarı yok artık

0|0
    0|0
  • istifaya çağırsak ne olacak ki :(((

0|0
    0|0
  • Geç anladıkları için geç oldu malesef olan harcanmış emeklere oldu

0|0
    0|0
  • Taraftar gec kaldi terimi kovduklarinda yonetimi istifaya cagirmalari gerekti birlik olup!

0|0
    0|0
  • penaltılarda yendıler ya daha ne ıstıyosun nettu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aysalın yerine başkası gelse o 2 şampiyonluğu görürmüydük muamma... 2 li forvet arkası oynayacak futbolcu yok takımda wesley selçuk melo ayni tip belki birbirlerinden üstün orası tartışılır. Bir yerde bir eksiklik var orası kesin

0|0
    0|0
  • Yönetim istifa diye Fatih Terim gittiğinden beri arada sırada bağırıyorlar zaten. O değilde Galatasaray'a ne oyun oynadılar böyle helal olsun kim yaptıysa. Fatih Terim'in ligin başında kötü sonuçlar alması, Real'den 6 yemesi, sonra gönderilmesi, Mancini'nin gelmesi, Galatasaray'ın böyle kötü oynaması, bugün berbat bir şekilde oynayıp şansa tur atlaması bunlar hep Galatasaray'a oynanan oyundan oluyor Galatasaraydan kimsenin suçu yok bu olanlarda :)

0|0
    1|2
  • Noldu o maç ya gs elendi mi?

0|0
    0|0
  • hepiniz kafayı yemişsiniz kolay mı bu işler. 3 maç kaybet, "yönetim istifa!". Oh ne ala memleket..

0|0
    0|0
  • Bunların aldığı paraya yazıklar olsun.Eray işcan sabri felan futbolcu değil.Gariban o kadar calısıyor 1 milyar para alıyor adam üniversite bitiriyor 1-2 milyar para alıyor.Adam top oynamayı bilmiyo mac bası 30 milyar yılda 2-3 trilyon allah bu nasıl adalet !

0|0
    0|0
Yükleniyor...