35 şınav nasıldır ?............

187 boy 70 kiloyum spora başladığımda aynı boyda 65 kilo 15 tane çekiyordum aşırı basarsam arada formuma göre 20 yapıyordum şimdi 35 başlayalı 3 ay oldu düzensiz çalışıyorum

Güncellemeler:
atar yapıp kaçmazsanız sevinirim değerli yorumcular :) cevap hakkı doğsun

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• duzensiz calsmana gore geyet iyi ama seviyeni artirmak istiyorsan bence bir program yap kendine

0|0
    0|0
    • programlı çalışıyorum zaten olabildiğince birbirlerine bağlı kasların hareketlerini sırayla yapıyorum

• vaz gecme kardes ve emin ol sen istekliysen o baklavalarada kavusursun

• aynen bırakmaya niyetim yok zaten saolasın

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzenli yapsan 50 olurmuş demek:)

0|0
    0|0
  • Oturduğun yerden 31 çekmeye benzemez o .

0|0
    0|0
  • idare eder orta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzensiz çalışma işe yaramaz.

Günü gününe, saati saatine çalışacaksın.

0|0
    0|0
    • yok yaradı baya senin resminden biraz baklava sil biraz adonis ekle göğüs omuz kol ekle bu durumda yani , düzensiz dediğim haftada en az 3 gün gidiyorum hafta içleri , ama çoğu zaman uyku düzenim bozuluyor , hasta oluyorum 1 hafta ara vermek zorunda kalıyorum , bu 1 haftalar yüzünden düzensiz diyorum

• kaburgayla adonisin arasında 15 santim var ne alaka ? kardeş yanlış anlama bak kötü vücudun var demiyorum şu an 10 numara vücudun var yaşına göre baklava hazır biraz göğüs şişirmişin , anlamadığım her şeyi en iyi sen biliyormuşsun gibi konuşuyorsun ben 3 senedir spor yapıyorum , çok adonis gördüm , çok baklava gördüm bırak da sen bana fotoğraf hilesinden bahsediyorsun ben de sana aslında onun öyle olmadığını anlatıyorum ...

• 3 senedir spor yapıyorsun ve 35 şınavın iyi ya da kötü olduğunu soruyorsun. Öyle mi?

Görüşürüz.

• geçen seneye kadar 100 çekerdim ahhhh ahhhhh

0|0
    0|0
  • fena deyil tek ayak cek

0|0
    0|0
    • sol ayak sağ ayağımın üstünde zaten , iki ayakla yapınca istemeden kıçımı kaldırıyorum biraz

Yükleniyor...