Özlem günden güne artıyor :(

Arkadaşlar,sevgilimle yaklaşık 10 gün önce ayrıldık.Sebebi beni kendinden üstün görmesi(güzel görmesi),o uzaktayken bana güvenemediğini söyledi..benimle evlilik düşünen bir insandı ama bu sebebi beni çok kırdı ve bende beni bir daha arama,istemiyorum dedim.Ailesi tarafından çok sevildim,özellikle annesi ayrıldığımızı duyunca ağladı.Fakat sevgilim şu an askerlik yapıyor.Facebooktan falan sildim sevgilimi sinirden ama kardeşi ve ailesi hala arkadaşım onları seviyorum çünkü annesi her gün yazdıklarımı beğeniyor,iletişimimiz kopmuyor bende sevgilimi günden güne özlemeye başladım ama bu ilişki için en çok fedakarlığı kendimin yaptığını düşünüyorum ve bu yüzden bekliyorum..sizce hatasını anlar ve beni özler mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bir şey güven meselesi sonuçta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ailesiyle ilişkilerin gayet iyi olduğuna göre annesininde baskısı elbet olacaktır ve tekrar sana dönecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gurur küpü aklı evvel ve kendi egosundan başka birşeyi düşünmeyen biriyse pşman olmaz tam aksine "Ben mi onun ayağına gidecem" triplerine girer. Bazı kişiler vardır ki onlardan bu inceliği beklemek imkansızın ötesindedir. Ama senin erkek arkadaşın hangi türden bilmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...