Eşinizin yanınızda olmasını ister miydiniz ?

Kızlar doğum sırasında eşinizin yanınızda olmasını ister miydiniz ? Erkekler olmak ister miydiniz ?

1|0
32|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• yüce rabbimin izniyle olmak isterim tabi :)

3|1
    0|0
  • evlenmek gibi bir niyetim yok ama mecbur kaldım evlendim diyelim.hatun doğum yapacak ve ben yanında olacam.işte buna midem dayanmaz.zaten aklıma o anda cem yılmazın doğum skeçi aklıma gelir hemen...-ya gurcalamayın gardeşim yaaav -ya biz bile bukadar oynamıyoz yaaav filan.

0|0
    0|0
  • benim öyle aman bakayım aman izleyim merakım yoktur. eşim yanında olmamı isterse olurum.

0|1
    0|0
  • karışık bri durum. yanında olsam, doğum yaparken daha fazla acı çeker bu da beni daha çok üzer.

ama onun açısından bakarsam çok güzel bir duyugu, anne olmak

0|0
    0|0
  • araştırmaya göre bir insan acı çekerken en sevdiği kişi veya yakınıda olabilir bu eğer yanında ona destek oluyor ve ona dokunuyorsa acı çeken kişinin çektiği acı hafiflermiş.bilim adamları öyle dio yani ben değil.cümle karışık oldu kusuruma bakmayın

0|0
    0|0
  • Olmak istemezdim her halde.Doğum bir kadın için ne kadar doğal olsada kadının o anının her zaman özel olması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • beraber yaptıysak ceremesini de beraber çekeceğiz hayat müşterek

güç alması lazım destek olmam lazım

0|0
    0|0
  • internetten videoları izledimde asla olmazdım karındam iğrenmiyeyim sonra

0|0
    1|0
  • ben karımın yanında olmazsam kim olacak , benim çocuğum tabikide orda olacağım , o günleri de görmek istiyorum en erken zamanda , ayrıca bir kadının en sancılı zamanı o zamandır eşine ihtiyaç duyar

0|0
    0|0
  • Olmasam daha iyi gibi geliyor :(

0|0
    0|0
  • sanırım istemem :|

0|0
    0|0
  • isterdim tabi

0|0
    0|0
  • Evet esimin en mutlu gununde ben onun yaninda olmazsam ne icin o cocugu yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • ben eşimin yanındaydım ...hiç hoş bir durum değil

0|0
    0|0
  • kesinlikle istemem

0|0
    0|0
  • ben istemem açıkcasıı

0|0
    0|0
  • biraz çok bilmişlik var bende =/ o yüzden istemem öyle bir şey =) kesin doktorun işine karışırım :D

0|0
    0|0
  • ben doğururken karımın yanında olmak istemem. çok ısrar ederse dururum yanında mecbur napacan

0|0
    0|0
  • hayır şimdi ki kızlar çok nazik normal doğum mu yapıyolar sanki sezeyan oluyo çoğusu

0|0
    1|0
    • sen sezeryanı kolay mı sanıyorsun peki? dişçi koltuğundan ağlayarak kaçarsınız; Sezeryan dediğin öküz gibi ameliyat. ayrıca iyileşme süreci de çok zorludur.

• Ben her durumda eşimin yanında olmak isterim

0|0
    0|0
  • her erkek olmalı bence. kadına olan saygısı artıyor erkeğin.

0|0
    0|0
  • Olmak isterdim tabikiii

0|0
    0|0
  • ender yaşanan duygulardan biri.. isterdim tabki

0|0
    0|0
  • ölümde de doğumda da istemiyorum

0|0
    0|0
  • olurdum olmak isterdim

0|0
    0|0
  • herşey yerli yerınde güzel bence (: gerek duymuyorum ben kızlara sormuşsun ama rahatsız ettim

0|0
    0|0
  • çocuğu verin çıkayım çocuğu verinnnnnnn

cayırt

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok, cinsellikten soğumak istemiyorum

0|0
    1|2
  • kokan sorular bunlar :D

0|0
    0|0
  • Istemem onu acı cekerken gormek ve bısey yapamamak kötü. Benimde payım var o cocukta kendı basına olmadı sonucta o yuzden bende acı cekmesıne katkı saglıyo olcam.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• erkekler doğumu görse kaçar gider bence

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum. Belki görürse kıymetini anlayabilir birini dünyaya getirmenin. Ama emin değilim.

0|0
    0|0
  • Hayır istemem.

0|1
    0|0
  • beni o durumda görmesini istememm.

0|1
    0|1
  • Acım başımdan aşkın olur.

Bi' de onu mu çekeceğim?

0|1
    1|0
  • Eşim doğumuma girmek istiyor ama ben isteyip istemediğimden emin değilim.

0|1
    0|0
  • ben isterim :) benim onu baba yapmak icin ne acilar cektigimi gorsun ilerde degerimi bilsin diye,ama en cok destek olsun diye tabiki :)

0|1
    0|0
  • isterdim beraber yaptık sonuçta

0|1
    0|0
  • istemem cünkü o yanımdayken rahat edemem acımı bile dogru düzgün cekemem.hersey usülünde olmalı.ama kendisi cok isterse o zaman bilemem iste

0|0
    0|0
  • evet isterim.

0|1
    0|0
  • ben isterim eşimin yanımda olmasını doğumum da sonuçta ikimize ait bir şey dünyaya geliyor yanımda bana destek olsun elimi tutsun isterim

0|0
    0|0
  • Tabiki isderdim oda gorsun nekadar aci cektimizi

0|1
    0|0
  • kendisi isterse yanımda olabilir yoksa zorlamam

0|0
    0|0
  • Olmasını istemezdim suçluluk duygusu hissetsin hiç istemem .

0|1
    0|0
    • neden suçluluk hissetsin ki?

• seven bir adam onu o an kesinlikle hisseder dünyadaki acıların acısı doğum sırasında olur zaten kendin acıyla kıvranırken o karşında gülcekmi içi rahatmı olcak dışarda durup hiçbir şeyden haberi olmasın en iyisi bence

• isterdim

0|1
    0|0
  • istemem ama kendim için değil onun için çok üzülür yanımda olursa beni o halde görünce korkar büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • isterim tabi .. gelmiş gelmiş en kaliteli küfürleri hediye ederim sancı sırasında

0|0
    0|1
  • İstemem...

0|0
    0|1
  • Isterdim yanımda dursun destek olsun isterdim

0|1
    0|0
  • Çokkk isterimmm =)

0|0
    0|0
  • dışarıda beklemesi daha doğru geliyor...

0|0
    0|0
  • Isterim, olsun.

0|1
    0|0
  • İsterim hatta kameraya çeksin istiyorum o anı

0|1
    0|0
  • O da isterse neden olmasın? Kan revan ederim ellerini.

0|1
    0|0
  • Ya nerede olacak doğurmayı düşündüm de nıçh taşıyıcı anneye basarım parayı

0|1
    0|0
  • Ben isterim çünkü onun elini tutup ondan güç alıcam :)

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • ne gerek var ya:s

0|0
    0|0
  • İstemem ben. Adam o kadar da her halimi görmesin gözünde biraz seksapelim biraz çekiciliğim kalsın :)

0|0
    0|0
  • İstemezdim, ki zaten hijyen açısından içeri almıyorlar. Doğum sırasında ondan güç alırım diye onun ismini sayıkladım, ama kesinlikle orada olmasını istemezdim. Çığlıklarım bile onu çok üzmüş, yanımda olsa daha çok üzülürdü.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...