Paul Walker bu resmi kafaları allak bullak etti !

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı Paul Walker’ın ölüm haberi hayranlarını ve dünya çapındaki izleyicilerini derinden üzmüştü. İnternette yayılan iddaalar ve resimlerin ardındansa olay tam olarak yılan hikayesine döndü..

İnternete düşen yeni bir resim ve bazı iddaalar gündemi sarsmayı başardı.

İdaalara göre Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli 7 filminde bir sahnede geri dönecek ve filmin takipçilerine “Eğer aşırı hızla giderseniz sonunuz böyle olurdu” mesajı vererek insanları hızlı araba kullanmaktan sakındıracak. Bu iddaaların yanı sıra bir ABD vatandaşının Paul Walker’ı gördüğünü iddaa etmesi ve ardından bu resmin internette yayılması Paul Walker’ın ölmediği konusundaki iddaaları güçlendiriyor.

ARAÇLARIN PLAKASI FARKLI ÇIKTI

Yine bir başka iddaa ise Paul Walker’ın evden cıkarkenki arabasıyla kaza anında yanan arabanın plakalarının birbirini tutmaması.. İddaaya göre kaza yapan araç Paul Walker’a ait değil..

CESEDİ ORTALIKTA YOK

Amerika’da ki bir vatandaş Los Angles’da Paul Walker’ı bir anlık uzak mesafeden görüp kalabalıkta bulunduğundan Paul Walker’ı maksimum izleme mesafesinden kaybettiğini, gördüklerini de Polis merkezine giderek anlattığını kaydetti. Cesedin nerede olduğunun bilinmemesi gazetecileri de şüphelendirdi. İddaalara göre cenaze töreni de kurmaca olacak. Tüm bu kuşkular üzerine Paul Walker’a yakın kaynaklardan açıklama yapılması bekleniyor.BU KONUDA NEDİYORSUNUZ dediği gibi yılan hikayesine dönmüş=)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• ewet haber sıtelerınde vardı bırıde yayaınlamıs hem porche pilot surucusu nasıl kaza yaabılır ve yollarda genıs dıye kamera tam kayıtlarıda yok kaza gece olmus dıyorlar ama bazı kayıtlarda gunduz var itfaye bıle gec gelmıs cesetler yok ve carptıgı arac cok ınce ımıs nasıl oyle araca zara vermıs ve arka cans lastık nasıl yanmamıs ta sorular cok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ölsem bu kadar yaygara kopmaz.

Ne Paulmuş arkadaş.

0|0
    1|0
  • He he ölmedi kalbimizde yaşıyor.

1|0
    0|0
  • Geberin emi. Paullar kovalasın sizi. Yeter be.

1|0
    0|0
  • ben olunce tanıdım bu adamı

0|1
    0|0
  • michael jackson, zeki müren, elvis presley de ölmedi^^

0|0
    0|0
  • ok by dfgh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adamı artık rahat bırakında mezarında rahat uyusun aynı haberi hortlatıp hortlatıp medyaya sunuyorlar sizde bunun maşası oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bu doğruysa dünyada büyük dikkat çeker ve film patlar

0|1
    0|0
  • Gına getiriyorsunuz artık!

0|0
    0|0
  • arkadaş adamın ölmeye hakkı yok mu yaw :D

öldü ise öldü kaldı ise kaldı nedir bu sevgi anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Mal mal konular açmayın cesedi var ve köküne kadar yanmış fotoları mevcut bulabilirsin

1|0
    1|0
    • düzgün konuş haberde yayınlanmış bende bunu paylaştım

• Arkadaşım ortada bir hakaret yok konuyu açana mal dediğim yok eğer beynini kullanıp dikkatlice okursan

• hadi acıklayın ateyizler hadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...