Galatasaray - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı

STAT: TT Arena

HAKEM: Mustafa Öğretmenoğlu

SAAT: 19.00

GALATASARAY: Ufuk, Dany, Ceyhun, Gökhan, Hakan, Engin, Yekta, Aydın, Emre, Bruma, Amrabat

TEKNİK DİREKTÖR: Roberto Mancini

GAZİANTEP BŞB: Tolga, Erkam, Cihan, Deumi, İsa, Emrah, Kenan, Ali Sakal, İbrahim Ferdi, Ramazan, Serdar

TEKNİK DİREKTÖR: Hasan Özer

Şunu belirtmeliyim bu kadar saçma bir uygulama sadece Türkiye'de olur herhalde.. Önce tek maç eleme usulü karşılaşmalar yapılıyor sonra gruplara geçiliyor sonra yine tek maç usulü devam ediyor. Avrupa'da hangi ülkede böyle bir uygulama var acaba cidden merak ediyorum.

Maçla ilgili tahminleriniz neler? defans hattına baktığımızda bizleri yine gol yiyeceğimiz bir karşılaşma bekliyor sanki.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• gs nın 11 ni beğenmedim çoğu yedekti Inş yeneriz

0|1
    0|0
    • türkiye kupası maçı haliyle yedeklerle çıkıyorlar..

• savunma çok kötü bu maçta bile gol yeriz diye düşünüyorum. ama kazanırız :)

• gol yemediğimız maç yok zaten özellikle bu sezon umudum kazanmaktan yana ama yine de bilinmez.

• Bu soruyu kaçırmışım ama en az 3 atarız diyecektim ama olmadı:)

0|0
    0|0
    • bende 3-5 tane atarız diye bekliyordum ama olmadı.. önemli olan galip gelmek zaten boşver :)

Erkekler Ne Diyor 2

• allah belasını versın ılk uzatma bıttı,kalbım dayanmayacak bıraktım seyretmeyı,bu cımbom benı bu sene kanser etmezse ben dogal yollardan olurum kesın...

0|1
    0|0
  • 5 0 yensin bunu artık gs taraftarı fark görsün

0|1
    0|0
Yükleniyor...