3 günde nasıl böyle bir değişme olabilir?

Daha 3 gün önce üstüme titreyen çocuk şimdi yüzüme bakmıyo.Yakınlaşalı 2 gün oldu ve benden uzaklaştı nedenide sanırım soğuk resmi olmammış napsaydım yani daha 2 gündür tanıdığım çocuğun üstüne mi çıkiyim? İşte aynı okuldayız sürekli peşimdeydi iki gün boyunca giderken ayaklaırm gidiyo kalbim burda kalıyo falan diyodu şimdi yüzüme bakmıyo hatta sınıftaki başka kızların peşinde bana yaptığının aynısını şimdi bizim sınıftan başka bir kıza yapıyo.Yanına oturuyo,gülüşüyolar gözümün önünde.3 günde nasıl böyle bişey olabilir ya? Benim suçum mu bu olan? Ayrıca ben onu kıskandığım için trip atıyodum bu yüzden de uzaklamış olabilir ama gerçekten kıskanıyodum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• seni gerçekten sevmez miş

0|0
    0|0
  • bence onun senle olmak stemesi seni sevmiş oldugundan deyil sevmiş rolu yaptıgından rol yapanlar kendi olamaz hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Sevgili oldugun erkek yavsak grubuna girmektedir :)

0|0
    0|0
  • sende git başka cocukların yanına otur gözünün önünde gül eğlen buna o yakışır :)))

0|0
    0|0
  • iyi yapıyor trip atmayn szde..!

0|0
    0|0
  • ergenlik dönencesi ... yörüngeden çıkmalar falan filan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sana dokunamamış diye bunları yapıyor. Amacı sevmek vs. değil çok çok çok belli.

0|0
    0|0
    • Resmi davranmam garip gelmiş olabilir mi? Benim için diğer kızlardan farklı çok soylu,resmi falan diyomuş.Bende keşke biraz sıcak olsaydım diyip kendimi suçlu buluyorum :/

• O şahsiyetsizliktir. Bence bırak öyle bir insanı.

• Arkadşalarımda öyle diyo ama ben yinede kendimi suçlu buluyorum bende o kızlar gibi davransam belki yanımda olurdu diyorum .

• S.ett . O seni umursamıyorsa sende onu umursamaa bıraak kendi halinde kalsın. Elini Sallasan ellisii ,) :D

0|0
    0|0
  • 3 gunde trip mi atılır.

0|0
    0|0
    • Ben onu daha önceden seviyodum trip derken şu gleiyodu baka kızlarla gülüşüyodu sonra benim yanıma geliyodu bende niye keyfini bozdun git onların yanına diyodum

Yükleniyor...