Istemediğiniz kişiler sizi arıyorsa....

insanlara iyi niyetli olup yakın çevrenizden tabiki numaranızı verip sonra sizi sürekli araması rahatsız ediyorsa bunu o kişiye nasıl uygun bir dille söylersiniz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence o kişiye numaranı verirken hoşnuttun daha sonra iletişiminde fikir ayrılıgınız oldugu için böyle düşünüyorsun.

1|0
    0|0
    • güzel tespit şöyle hoşnuttum art niyet aramadım belki oda değildir ama sürekli araması sıkmaya başladı

• öyle yapacağım

• en dogrusu bu zaten

ben semi arasam olurmu ama rahatsız edecek kadar aramam.:)

Erkekler Ne Diyor 11

• aramadıgın yetmiyor mu beni

sabahtan yatana kadar.

sanırım hep beni arayacak kalbin

ikimiz yatana kadar

jhajajjajaajsdasdasd :D

0|0
    0|0
    • dalga geçmeden:)

• ne dalga geçmesi :D sürekli biri rahatsız ederse bunu belirtirim dolaylı yoldan :D

istemedigim biri ararsa sittir dit derim :D

• lütfen arama derim

0|0
    0|0
  • açmaz konuşmaz veya s..tir diye bilirsin, bir daha aramaz sormaz

1|0
    0|0
  • uygun dille söylenmez kaba dille söylenir.

bu arada beni kimse aramıyor, aradıklarım açmıyor. kimseyi rahatsız bile edemiyorum anasını satayım.

0|0
    0|0
  • bir kaç kez müsait olmadığınızı dile getirin 4-5 defadada azarlayın ben olsam ilkinde tepkimi koyarım aramasını istemediğim insan üzülcek diye düşünmem.

0|0
    0|0
  • Bu senin bildiğin bişey daha doğrusu bileceğin bişey ben olsam( beni rahatsız ediyosun bu hiç iyi bişey değil lütfen kalbini kırmadn numaramı sil ) derim.

0|0
    0|0
  • engellerim numarasını

0|0
    0|0
  • beni arama derim

0|0
    0|0
  • Arama la beni y*wsk diyemezmsn..?

0|0
    0|0
  • açıkça suratına söylersin olur biter.

0|0
    0|0
  • aradıgında müsait olmadıgını söylersin ekersin hep aramaz oda bir süre sonra

1|0
    0|0
    • bikaç kez bakmadım geç baktım ve soğuk davrandım daha anlamazmı insan

• algılamakda zorlanıyodur belki sen pes etme bence

Kızlar Ne Diyor 2

• musait olmadıgını söyle ya da istekli konusma. yorguum isim var lütfen boyle seyleri bana sormayın ya da anlatmayın vs de

1|0
    0|0
  • zaten beni aramasını istemediğim dereceye getirip bunalattıysa kırılıp kırılmaması da umruma dahi gelmez arama beni yeter be derim kısa ve net!

1|0
    0|0
    • yakınında biriyse sürekli gördüğün diyeblrmisin

• sanırım normal de aramızın bozuk olmadığı biri bu ve bizi bunaltmış öyle mi

o zaman telefonlarını açmam ya da numarasını engellerim

• iş arkadaşı sevişte karşılaşıyorsun görünce sorar bunları hayırdır diye bende uygun bir dille söylyeceğim zaten sevemdiğimi bu tür aramaları

Yükleniyor...