Son kez görüşmeye giderken tavrınız nasıl olur ?

4 senelik ilişkiniz var ve ayrı şehirlerdesiniz. deli gibi seviyorsunuz ama bazı sorunların ilişkiyi yıprattığını. karsı taraf sizden soğuduğunu söyleyip ama sevdiğini de söylemişse gider miydiniz yanına? gidince tavrınız nasıl olurdu direk merak etme yalvarmaya gelmedim diye mi başlardınız yoksa daha farklı mı ? ben gitmeyi düşünüyorum son kez dahi olsa en azından yüz yüze ne düşündüğümüzü anlatalım birbirimize diye düşünüyorum. bir kaç mesajla biticek kadar basit değil çünkü çok çaba gösterdim :( YORUMLARINIZ ÇOOK ÖNEMLİ

Güncellemeler:
CESARETLENDİRİN BENİ :(

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıılık ilişki tabi gideceksin görüşeceksin bence alttan alma yalvaran gözle de bakma dik dur orta halli taviz verme bırak hep o konuşsun hal ve hareketlerıne soyledıklerıne bak o kunuşsun ki niyetini anla baktın sen iyilerine layıksın ben sevmiştim ama sogudum vs derse hiç durma tek kelime güle güle de kalk hiçbir şey söyleme tenezzül etmediğini anlasın ama naz yapıyosa karşılıklı konuşup tatlıya bagla fazla naz yapma işi yokuşa sürme belki o da naz yapıyordur dedim yaa gözlemle ve konuştur niyete göre tepki ver hadi kolay gelsin tatlım umarım olumlu gecer barışırsınız haberlerini bekliyorum merak ettim doğrusu:)

0|0
    0|0
    • arkadaşlık yolladım sana kabul edersen özelden bir kaç şey söyleyeceğim fikir almak için senden

Erkekler Ne Diyor 5

• benim 7 yıllık ilişkim bitti ama yüzyüze görüşmeye bile gelmedi son defa bile olsa başkaları yüzünden başkalarına göre düşünerek.

0|0
    0|0
  • ne cesareti bacı olmaz o iş gitme kır dizini otur, bak mutsuz olumsuz altta kalmış bir şekilde döneceksin üzülme boşa hiç gitme ben gelmiyom de saat yaklaştığında

0|0
    0|0
  • Gitme boşuna bırak boşver bitmiş işte ne zorluyosun ya.

0|0
    0|0
  • Ya ne biliyim cocuk ugrasmıyorsa sende ugrasma

0|0
    0|0
  • ben gitmem sende gitme bacııııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• abi belli ki söylediğin kadar sevmiyormuş seven ne olursa olsun bırakmaz ayrıca senden soğuyabilir mi gerçkten sevse düşün bide sevdiğini söylemiş bu arada kalbini daha fazla kırmak istemem ama verdiğin emeklerin hepsi boşa gitmiş bu tipik bir durum ya onu iyi tanıyamadın ya da sevdiğini sandın sen gerçekte birini deli gibi seviyordun ama o kişi aslında yok sen onu sevdiğini zannediyordun olay bundan ibaret yinede son kez git en azından kendi gözlerinle gerçeği görmüş olursun yalnızca seni mi kandırdı yoksa kendini de mi kandırdı bunu bir düşün istersenbeki de oda sevdiğini sandı sonuçta ortada bir aşk yok gerçekten sevse böyle olmazdı ayrıca durumun en veya tek acı verici tarafı böyle şeyler hep uzun ilişkiler sonua nanlaşılabiliyor insan lar birbirini yıllar sonra tanıyo sana tavsiyem aşık olacak olursan bir gün ne olursa olsun kendini ona tanıt saklama kendin ol sonra acı çekersin

0|0
    0|0
  • "soğuduğunu söyledi" "ama sevdiğini de söyledi"

kusura bakma da seven insan soğumaz. soğuduysa da hala seviyor olamaz. bunlar çelişkili ifadeler. ben olsam bunca çelişkinin ortasına dalmaya gitmezdim. toparlanacak bir durum varsa bir el atardı toparlardıi seninkisi ayrılmak üzere buluşuyormuş toparlamak için değil yani. tek isteğin bir mesajla bitmesin ise, git madem. ama acı çekeceksin.

0|0
    0|0
  • O birkaç mesajla bitirebiliyorsa, bırak ayağına gitmeyi gelip ayaklarıma kapansa kafamı eğip bakmam.

0|0
    0|0
  • Asla gitmem

0|0
    0|0
    • NEDEN

• ben her gün ölüyorum biliyo musun her gün :(((

• Hergün öl alışırsın üzül geçer 1yıl sonra iğreneceksin bile o adamdan

Bırak köpek gibi gelsin kapına eğer arayıp sormazsan

• aynı durumdayız biz yanına gitmek değilde sömestrda buluşup konuşalım o zamana kadar düşünelim dedik ikimiz karşılıklı bilmiyorum ilk başlarda sertti tavırları ama şimdi yumuşadı arayıp mesaj atıyor bir ay oldu tabi,eğer yeni ayrıldıysanız gitme derim yanına çünkü iyice sıktığını düşünüp deliriyorlar bende gidecektim vazgeçtim onun sakinleşmesini beklemek en iyisi tabi eğer hatanın sende olduğunu düşünüyorsan savaş aşkın için

0|0
    0|0
  • güzelce giyin süsln git ilk onu dinle onun hal ve harektlrıne göre hiç terbıysz ve saygısz bsy söylemeden bitir snde

0|0
    0|0
  • gitceksende ilk onu bı dnle bakalım onun knusmasına göre tvrını koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...