İlk kez basketbol oynadım çom sevdim :)

İlk kez basketbol oynadım çom sevdim :) boyun uzamasına katkıda bulunduğu doğrumu? haftada ne kadar kaç dakika oynamalıyım?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya öyle bir sormuşsun ki sana haftada 4 gün 1 saat 32 dakika 17 saniye oyna deseler 18. saniyeyi oynamayacakmışsın gibi :D

Basket oyunu bu sonuçta çıkarsn arkadaşlarınla bir gün 5 saat oynarsın bir gün 3 saat oynarsın bir gün canın istemez hiç oynamazsın. Sadece uzamak için basket oynamak oyunu sıkıcı hale getirir.

Ayrıca şu kadar oynarsan bu kadar cm uzarsın diye kimse bilemez. Sonuçta bu senin yapın ile alakalı birşey boy uzatmaya faydası olduğu evet doğru ama bunun yanında doğru ve dengeli beslenme ve uyku da önemli ki en önemlisi düzenli uykudur. Uzmanların dediğine göre boy uyurken uzarmış o yüzden uykuya da dikkat et bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• cevap verecm soruna ama önce linkteki soruyu cevapla bana link

0|0
    0|0
  • Basketbol aşktır kızım, boyun uzasın diye oynamak için yapılan bir hobi olarak görmemelisin kesinlikle, 10 senedir basketbol oynuyorum antremanlar haricinde haftada 20 saatin üzerinde oynuyorum boyumda 193cm bence basketbol boy uzamasına etki ediyor ama severek oynamanı tavsiye ediyoruum :)

0|0
    0|0
  • o çom değil çok olucak ve ben 9 yıl oynadım en iyi yerlerdede oynadım şehrimde lise takımı kaptanıydım ama boyum 1.77yi geçmedi

0|0
    0|0
  • Basketbol boy uzatmaz

uzun insanlar basket oynarlar

Boyunun uzaması durmamışsa yattığın yerden boyun uzar

yok boy uzaması durmuşsa günde 10 saat basketbol oynasan bile

o boy uzamaz.

0|0
    0|0
  • hergün 1 2 saat oyna..! ve yaş kaç senn..?

0|0
    0|0
  • boy uzamasıyla alakası yok 1 santim bile uzamassın bunun beslenmeyle alakası var

0|0
    0|0
  • Boy uzatmaz şu şehir efsanelerini geçin artık

0|0
    0|0
  • evet faydası oluyor ama erken yaşlarda oynaman gerekiyor çok zevkli bir spor...

0|0
    0|0
  • bidaha oynasana çom sevdiysen

0|0
    0|0
  • Bu kadar sevineceğini bilseydik basket topu alırdık sana :))

0|0
    0|0
  • katkısı olmasaydı basketçiler 2 metre olmazdı heralde

hepside uzun

0|0
    0|0
  • geçende 5 saat oynadım 20cm uzamışım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boy uzaması için oynuyosan bir katkısı olmaz eğer boy uzuman durduysa ki bayanlarda 19 yaştır bu

0|0
    0|0
  • Hayır boy uzatmaz küçüklükten başlasaydın uzardı ama

0|0
    0|0
  • sevincik delisi.

0|0
    0|0
  • haftada 2 kez oyna

0|0
    0|0
  • spor iyidir vakit buldukça oynamalısın