Rus kızlarını gördüğüm zaman kalbim küt küt atıyor o güzelliğe kalp dayanır mı?

o nasıl güzellik öyle rus kızlarını gördüğüm zaman kalbim küt küt atıyor kalbim durucak gibi oluyor o nasıl büyüleyici güzellik öyle mıknatıs gibi insanı çekiyor rus kızlarının gördüğünüz zaman kalbiniz durucak gibi oluyor mu?

• Rus kızlarının güzelliğine kalp dayanamaz...
    33% (1)100% (1)50% (2)Oy Ver
  • O nasıl büyüleyici güzellik öyle...
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Rus kızları bir melek...
    34% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Rus kızlarının güzelliği mıknatıs gibi insanı kendine çekiyor....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rus kızları çok aşırı güzel oluyor....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• durmak ne kelime öldüm mü yaşıyor muyum arafta kaldım sanıyorum kendimi ..sarı sarı saçlar maviş maviş gözler :D

0|0
    2|0
    • dostum rus ve ingiliz kızları çok güzel bir o kadar medeni ve kibar oluyor bir merhaba söylüyorsun muhabbetin tadına doyum olmuyor şu kezzyy tripten yanına sokulamıyorsun triple kalkan yapıyorlar tripsavar kullanalım çözüm olur mu acaba:))

• bak buna inanıyorum bir kızı beğeniyorsam mutlaka ingiliz çıkıyor istisnasız anlamadım gitti kızıl olması şart değil :D dolu esmer oldugum hayran kaldıgım kzı ingiliz ingiliz kızlarını istisnasız aşırı beğeniyorum anlamadım gitti millet olarak sevmem ama

Kızlar Ne Diyor 5

• link evet çok güzeller

0|0
    0|0
  • :)Ruslar ile yaşlan

0|1
    0|1
  • o rus bu da çocuğu.

1|0
    0|1
  • bu sitede aynı mantıkla şık dizilimi yapan birini daha görmüştüm, aklıma gelmedi. bakarım. abindir belki, karşılaşmış olursunuz.

0|0
    0|0
  • resmin lens mi gardaş. ?Annene söyle seni eversin .aafedfer

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• şıklara bitanede olumsuz bir şey yazsaydında belki tersini düşünen olur değilmi ama ;)

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Geldi bizim rus delisi :D

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Rus kızlarının güzelliği mıknatıs gibi insanı kendine çekiyor...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Siteden * diyorum abaza ya seni :)

0|0
    0|1
  • internetten tanıştım bir tanesiyle bomba ileride gideceğim birlikte patlarız :D

0|0
    0|0
    • şimdi sana laf eder egoist Türk kızları söyle o kezbolara güzellik sadece yüzde değil ruh da da vardır onlar kadar sıcakkanlı sevdiğini mutlu etmek isteyen kız varsa eyvallah :)

• kezzzy trip atıyor şu cevaplara bak tripsel enfeksiyona kapıldılar yalan mı rus kızları bir melek:))

Yükleniyor...