En son hangi deplasmana gittiniz?

futbol basketbol voleybolda olur hadi :) benim icin farketmiyo branş arma peşindeyim ben :) gecen sene manisa deplasmanına gittim futbolda en son :) kalıcak kimsem yoktu 4 arkadas parkta uyumustuk hey gidi :-) baskette de efes deplasmanına gidiyorum genelde tabi deplasman sayılırsa :)

Güncellemeler:
Edit:Hangi takımlı oldugunuzuda yazarsanız iyi olur karışıyo yoksa :-)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• futbolda birkere maç izlemeye gittim o da sidespor-bucaspor maçıydı :D basketbolda selçuk üniversitesinin çoğu maçına gittim

ve hiç deplesmanda bulunmadım

aaa yıllar önce GS-FB 2005 şampiyonluk maçında fenevliler arasında izlemek zorunda kalmıştım sayılır mı? :(( sonra da fenevlilerle konvoya katılıp konyasporlular tarafından tartaklanmıştık :(((

0|0
    1|0
    • acıdım sana bea sarı balonun :(

• o gün bugündür GS konusunda iddiaya girmem ben :((

• ben girdim fb macına forma kazandım sonra dedim boşver yazık alma ben bu iddaalardan bişey anlamıom he kazansamda kaybetsemde kaybediom :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kac yil önceydi, Galatasarayim almanyaya kampa gelmisti, hazirlik maci vardi, iste ozaman gitmistim en son :) Istanbula gelir gelmez solugu macta alacagim o ayri :)

0|0
    0|0
    • o deplasmanmı beya :D gel gel bagırcaksan gel ama :D

• :)) aman ya maç iste ne istiyorsun baska, hem deplasman degil mi ? bagiramadim ama Lincoln'u görmekte güzeldi :))

• sanırım en son kendi oynadığım takımla deplasmana gitmişim. yuh bana, hiç mi maça gitmedim ki sonra ben?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kocaelisporluyum.süperlig'de oynadığımız zaman galatasarayı deplasmanda 5-2 yendiğimiz maça gittim hayatımdaki en güzel deplasman maçı oldu.birde bank asya sampiyonluk kuppasını alacağımız maç altay- kocaelispor maçına gitmiştim 15 bin kişi izmirdeydik harika bir şeydi...

0|0
    0|0
  • ankaragücü deplasmanına gitmiştim, gençlerbirliği tarafında oturuyodum bedava kombine bulmuştum da maç maçtır düşüncesiyle gittim

0|0
    0|0
  • karabük deplasmanına gittik gardaş.(ölümüne gecekondu)

0|0
    0|0
    • üzülmeyin kardeşim aslanlar gibi düştünüz 2.lige sizi bu hale getirenler utansız sizler degil

• düşmedi zaten düşürüldü ama o bursa varya o bursa cok pis sövesim var nefret ediyorum kusura bakmazsın artık :)

• yok rica ederim.atış serbest.

• küçükken döner bıçaklarımızı alıp, her deplasmana giderdik. (kafsinkaf)

0|0
    0|0
  • göztepe denizli maçına gitmiştim

0|0
    0|0
  • rize maçına gittim sehirci olarak :)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • çaykurrize maçına gittim

0|0
    0|0
Yükleniyor...