Erkekleri nasıl ilk tanışma zamanlarında bağlayabiliriz ? erkekler nasıl kızların peşinde koşar ?

yeni tanıştığınız bir erkeği duygusal anlamda nasıl bağlayabilirsiniz ? diğer kızlardan farklı olmak için ne yapmak gerekir ? zor olmak mı yoksa basit olmak mı gerekir

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğe göre değişir o dediğin sen hedefteki erkeğin karakterini söyle bende sana istediğini söylim

0|0
    0|0
    • erkege gore degısır haklısınız bıldıgım kadarıyla hayatına cok kız gırmıs ve dıger turlu seyler yasamıs hep bende farklı olmak ıstıyorum ılgısı var bana karsı ama hayatına gırdıgı ınsanlardan farklı olmak ıstıyorum gezmeyı eylenceyı seven tarzda

• sen admaı tavlamak istediğin için söyledim yoksa doğallık en güzeli ;) zaten ilişkilerde sıkıntılar hep bu yüzden çıkıyor ilk etapta başkası gibi gründükleri için

• aynen yaa ınsan odugu gıbı olmalı ölede sevılmeyı bekler ıste

Erkekler Ne Diyor 9

• Zor olursun, fazla naz aşık usandırır. Basit olursun kıymetin bilinmez. Galiba her iki ihtimalde de ayrlık olacak. Ayrılık olacak diye hiç bir şey yaşamamak ise acabalarla dolu bir hayatı getirir. Bence biraz oluruna bırak, kendin olmaktan dışarı çıkma. Seven böyle sevsin nihayetinde.

0|0
    0|0
  • zor olmak hanı bırını secıcek olsam. ama oyle bu ısın kuralı kıtabı yok arkadasım ya. ayrıca ılk tanısmada o kadar beklentı olması da yanlıs bır kac buılusma gecsın oyle adamı kafala. bu kadınlıktır adamı baglamak hemcınslerın bence daha ıyı cewaplar bunu. ama basıt kolay kız olmamak ıyıdır onu dıyebılırım en azından

0|0
    0|0
  • güvenilir iyi bir kız olduğun izlenimini vermelisin. bunu giyiminle bakışınla ve konuşmanla sağlayabilirsin. şık giyinmen güzel olur ama şık giyenecem diye oranı buranı açarsan anında diğer kategoriye girersin.

0|0
    0|0
    • sık gıyınıyorum tarzımda farklı zaten teserederım yorumunuz için

• ıyı dıyıp duruyo zaten :)

• Biraz ilgili görüneceksin, sıkmayacaksın, he bir de fazla kıskanıp bokunu çıkarmayacaksın. Hepsi bu kadar...

0|0
    0|0
  • Kolay kazanılan hiçbirşeyi sevmem

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünmüştüm..

• en dogrusuda bu bence

• kendin ol yeter ;)

0|0
    0|0
  • O zor iş adamına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir bu,her erkek aynı şeyi beklemezki

0|0
    0|0
    • erkekler anlamak zor

• kolay olanı aramaktansa zora kavuşmak daha önemli ve değerli değilmi?

• zor herzaman ılk sırada

• Duygusal anlamda bağlamak için senin yapabileceğin bişey yok..nasılsan öyle ol..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amaaan boşver sen seversin oda gider başkasıyla evlenir. kimse bağlanmaz adam evlenmek isterse evlenir ya da bağlanır diyelim ..

0|0
    0|0
    • haklısın zaten öyle oluyo seven sevdıgıne sahıp cıkmadıktan sonra kaybeden hep sevgi oluyor

Yükleniyor...