Fenerbahçe ve galatasaray arasındaki transfer rekabeti

Galatasarayda top oynamış futbolcular fenere transfer olunca aslan kesiliyor örnek şuanki fenerbahçede top koşturan caner erkin, mehmet topal, ve emre son derece başarılar ama fenerden galaya transfer olan futbolcular için aynı şey söz konusu olmuyor en basit örnek colin kazım neden durum böyle?

Ve yıllardır fenerin galatasarayın transfer listesinde bulunan futbolcuların terciği hep fenerden yana oluyor maddi açıdanmı yoksa futbolcunun fenerde oynamak istemesimi?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak öyle sayılabilir Caner son zamanlarda kalitesini göstermeye başladı,Mehmet Topal da öyle.Ama Emre Galatasaraydayken de başarılı bir futbolcuydu.Burak Yılmaz'da tam tersi bir durum oldu , ne kadar emek hırsızlığı yapsa da Galatasaray'da yıldızı parladı.

0|1
    1|0
    • Katılmıyorum Burak yılmazın yıldızı trabzonsporda parladı trabzonspor başkanına türkiyeden hiç bir takıma gitmeme sözü vermesine rağmen lazio burak ile ciddi anlamda ilgileniyordu ve ani bir kararla galatasaraya transfer oldu

• Ben emre fenerde başarılı oldu demedim hala başarılı dedim fenerden galataya gidenler başarılı olamıyor ya da gs fenerden istikrarlı olmayan futbolcuları alıyor yıllardır bunun sebebini öğrenmek istedim

• Öyleyse senin de dediğin gibi Burak nasıl kadro da yer bulamadığından Fenerbahçe'de kendini gösteremedi,Mehmet Topal,Caner Erkin, ve Emre de çoğu maç ilk 11 kadrosunda yer alıyorlar,demekki hocanın şans vermesi ve istikrarla başarıyı elde etmesiyle alakalı bir durum olsa gerek. En iyi cevap için de teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 4

• Fener asktir ondan her kez Feneri secer ya :)

1|1
    0|1
  • Bence futbolcuların tercihi hem ayreten Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'li olmadığını bilmeyen yoksa sorun yok derim ayrıca Kazım'ı biz kullanmayı bildikte mi başarılı olmadı sanıyorsun? Yabancı transferlerden gözümüzü açamadık adama yazık oldu

0|0
    0|0
  • iyi ki de gs den transfer olmuşlar insan olarakta sevmiyorum onları

0|0
    0|0
    • Galatasaray kulübü caneri geri istiyor ama eğer fenerbahçe canerle sözleşme imzalamazsa gala transfer edecek demekki senin sevmemen yetmiyor

• Insallah kaptırmaz geleceği olan yetenekli bir futbolcu

• galatasaray daha pasif

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mehmet Topal iyi bir oyuncu değil oyunun sadece defansif yönünü iyi oynuyor ama günümüz futbolundaki ön liberolar oyunun iki yönünü iyi oynamak zorunda (Selçuk İnan ve Melo gibi)Colin Kazım ise istikrarsız bir oyuncuydu ne Fenerde nede Galatasaray da başarılı olamadı

0|0
    0|0
    • Evet savunma yönünde daha başarılı mehmet topal yani bir emre değil ama fenerbahçede oynayamayacak bir futbolcu değil belkide en büyük avantajı yerli olması.

Selçuk inan bu sezon formda olmasada kendini kanıtlamış bir futbolcu ve umarım dahada iyi olacak türk futbolunun selçuk gibi futbolculara ihtiyacı var

Melo çok egoist bir futbolcu önemli maçlarda pek bir varlık gösteremiyor bence gereksiz yabancı futbolcu

• caner galatasaray'da kötüydü ama emre ve mehmet Galatasaray'da kötü mü oynuyordu ? ayrıca mehmet topal ve emre belözoğlu yurtdışında da başarılıydı. colin kazım'la aynı yetenekte değiller yani. kazım lig için iyi bir oyuncudur ama daha fazlası değil) ayrıca burak yılmaz örneği de var. bir de şöyle bir şey var. link link link şimdi çıkıp biz sizin elinizden alper'i aldık stoch'u aldık falan deme. stoch'la sneijder'ı aynı kefeye koyacaksan de tabi ona bişey diyemem. maddi açıdan bakarsak fenerbahçe'nin 11 milyon teklif ettiği drogba, 10 milyona galatasaray'a imza attı. link (ilgili kısım 4. paragraf) ayrıca aklı başında bir futbolcu türkiyenin en büyük 2 kulübü tarafından isteniyor iki takımda şampiyonluk hedefinde biri şampiyonlar liginde oynayacak diğeri sadece ligde... sen olsan hangisini tercih edersin? (aklı başında derken parayı değil de kariyerini düşünen demek istedim.)

0|0
    0|0
    • Drogba zaten kendini kanıtlamış bir futbolcu onun şampiyonlar ligine ihtiyacı olmadığı açık fenerbahçe drogbayla ilgilenmedi ilgilenseydi emenikeye 13 milyon euro vermezdi emenikeye 13 milyon değermi bence değer son derece süratli hırslı bir futbolcu fenerbahçenin oyun sistemine uyuyor

Scneider interdeyken tribünde oturuyordu gitmek zorundaydı ve ona en çok parayı veren gs idi kendini kanıtlayıp büyük takıma gitme hayali var anlayacağın galayı basamak olarak görüyor ve büyük ihtimalle son sezon

• tamam kardeş en büyük fener. emenike de en iyi santrafor. yorum yapma artık "cevaplar" seçeneğinin ırzına geçtin.

• Tamam sagol bilader :)

• Sadece fenerbahçeden galatasaraya gidenler değil trabzon ve diğer takımlardanda galatasaraya gidenler bitiyor kayboluyor

0|1
    0|1
    • Galatasarayın 2000 yılından sonra transfet politikası bozuldu zaten galatada başarılı olan herkes gönderiliyor

• ilginç bir tespit olmuş aziz başkan olabilir : )

0|0
    0|0
Yükleniyor...