Sizi başarılı olmaya karşı koyan şey neydi ?

ben futbol yönünde çok yetenekliyim ki şahsen 6 yaşından 18 yaşıma kadar lupus hastası olduğum teşisi konuldu ve şimdide hastalığımın olmadığı ortaya çıktı yaş bikere geçti bir yetenek söndü belki şimdi üç büyüklerde oynardım peki ya sizin bir işte iyi olup onu yapmanıza engel olan ne ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• beni başarılı olmaya karşı koyan şey maalesef akılsızlığımdı,üşengeçliğimdi!

keşke şu an ki aklımla 19 yaşıma geri dönebilsem..tek dilek hakkım olsa bunu isterdim

yaş18-24 demişsin neden geçti ki yaşın bence geç değildir hiç birşey için.

0|1
    0|0
    • futbola 16-15 yaşsınırı giriyor simdi kulube gitsem sen askere git derler

• ha anladım..futbolla ilgilenmediğim için biraz cahilim o konularda kusura bakma:))

sende hırsını sanırım body yaparak çıkardın..vücut hayli hayli süper olmuş fotodan göründüğü kadarıyla..kızlar peşini bırakmaz asla.)

• sagol :)) bilmem belki koşuyolardır :)

• Fotoğrafta ki sen misin? yuh :D

2-3 yıl boyunca göğsümü zorlayacak hiçbir şey yapmamam lazım. ameliyat falan...

0|1
    0|0
  • ilkokul diploma nottum 5.0 17 okul istedi meslek lisesine gönderildim. psikolog olamadım bilgisayar bölümü okudum üstüne üniversite gittim 2 yıllık. Şimdi ise piskolog olmam çok zor ama ingilizce öğretmenliği için çalışıyorum. hiçbirşey için geç değil ama bazı şeyler için yapılacak birşey olmuyor bazen.

0|1
    0|0
  • Bende senin gibi çok iyi futbol oynardım.Yetenekliydim.Bir ara Futbol klübüne yazılcaktım.10 yaşındaydım.

Ama !

bisikletle kandırıldım...

0|1
    0|0
  • sağlam dövüşürdüm , ama yakışıklılığı seçtim ve burnumu yaptırdım artık dövüşmüyorum belki de şimdi amatör olarak boksör olabilirdim , daha sonra olimpiyat neden olmasın , ama iyi görünümlü bir iş adamı olmayı seçtim

0|1
    0|0
    • gelecegini parlak yoldan seçmişsin en güzeli

• aynen şahsen 18 yaşındayım , tecrübe olsun diye garson olarak çalışırdım ki zaten amerikada okumaya karar verdim burada işim olmaz artık , garsonlukta bayağı beceriksizdim ama güler yüzlü yakışıklı olduğum ve müşteri çektiğim için adam beni kovmadı ki kolay beğenen bir patron da değildi

Yükleniyor...