Ona bugünün önemini hatırlatmak istiyorum. Lütfen yardım edin!

Bugün 3 Aralık 2013. Ayrılmamış olsaydık birlikteliğimizin 14. ayını kutluyor olacaktık. Her ayın bugünü kutlardık. Ama 2 aydır ayrıyız. Ve sanırım bugünü içinde yaşatan bir tek ben varım. Ona hatırlatmak istiyorum bugünü. Ayın 3'ünü. Sizce ne yapmalıyım? Sürpriz yap falan demeyin. Çünkü çok kez yaptım ama nafile. Sadece hatırlasın istiyorum. Aynı okuldayız ve bugün ortak dersimiz var. Basit çok basit bir şey olsun ama bugünün anlamını hatırlasın istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Telefonuna mesaj at , ne kadar ayri olsak 'da hayatima girdiğin bugünü unutamam de

0|1
    0|0
    • Vay.. Cevabın duygulandırdı... aynı dertli biri olarak.. şu 'hayatıma girdiğin gün' tabiri.. güzeldi..

• Telefonuna mesaj atmam imkansız. Çünkü engellemiş beni.

Kızlar Ne Diyor 2

• olmuş bitmiş. bir ömür kedi gibi peşinde dolanacak değilsin. bırak .

0|0
    0|0
    • Ben bu dediğini yapamıyorum işte. Bırakamıyorum.

• Ay ay mı kutluyosunuz O.O

Vayyy ki ne vay ...

Bugün 3 Aralık ve sen yoksun yaz .

0|0
    0|0
    • Evet. Her ay kutluyorduk. Her geçen ay daha bir güzel geçiyordu üstelik. Yazabileceğim hiçbir şey yok ne yazık ki.

• Hiçbir yer* yok. Çünkü her taraftan engellemiş.

• Yürüdüğü yollara yaz sende..

Aşığa çare tükenmez !..

Erkekler Ne Diyor 1

• Cep telefonuna sms gönder. 3 Aralık diye yaz sadece.

0|0
    0|0
    • Engellemiş beni. SMS atamam.

• Sürekli, benimle konuşmaya başladığında, konuşma esnasında, sürekli yüzünde bir gülümseme oluyor. Buna bir anlam veremiyorum.

• Allah allah. Ben de anlam veremedim şimdi. Dediğim gibi ona sor neden mektubunu okumadan yırttığını. İnşallah ileride olumlu gelişmeler olur inşallah.

Yükleniyor...