Sevgilim askerde son günlerde garip davranıyor yardımcı olur musunuz?

sevgilim benimle evlenmek istediğini söylüyordu ve tek engeli askerlikmiş bigün hiç beklemediğimiz anda ben askerliğe başvurdum dedi ve 2 hafta içinde askere gitti gitmeden bir kaç gün önce eskisi kadar konuşamıyorduk hem sıkıntılı hem işleri yoğun olduğu için gittiğinde aradı hemen hemen hergün yemin töreninden bir hafta önce grip oldu çok soğukmuş çok üşütmüş gitmeden önce uğurlamaya gelmemi istemedi çok ısrar etmeme rağmen. yemin töreninden sonra eve geldi ertesi gün ailesiyle tanıştıracaktı çok hazırlık yaptım sevdiği böreği yaptım hediye aldım o günleri nasi bekledim söylemiyorum bile gideceğim gün bugün gelme bence çok hasta yatıyorum dedi bu arada geldiğinden beri pek bir sıcaklığı yoktu zorla konuşuyor eskiden kurduğu sevgi cümlelerini bile kurmuyordu ogün iptal olunca bende iyice sinirlerim bozuldu sen artık sevmiyorsun dedim alakası yok çok hastayim annem ağlıyo sen üzülüyorsun bende insanım çok üzülüyorum bunlara falan dedi Otogara gidicektim askeriyeyi aradığını tekrar izin alıp dönebileceğini gelmemi söledi ya gelemezsen grip için izin vermezlerse dedim yok konuştum verirlermiş dedi yine görüşemedik gitti şimdi kendi kendime kafayı yiyorum ben burda o kadar heyecanla beklerken neden soğuk neden beni görmeye uğraşmadı benim bildiğim insan sevgilisini özler hemen görmek ister askerlik ilişkimizi bitirir mi? gittiğinde haber verecekti 2 gündür aramadı bugün annesiyle konuştum bugün arayabilmiş çok yoğunlarmış çok kısa konuştu benimle dedi brdayken gerçekten çok hastaydı dedi... kimisi soğuk davran diyor kimisi alttan al diyor sizce nasıl yaklaşırsam ilişkimiz düzgün gider eski haline döner?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik bir erkegin fikirlerinin degistigi bir yerdir siz sabirla bekleyin seviyorsa zaten düzelir yok eger sizden vazgecebilirsede ki bu ihtimalde var saglik olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilişki eski haline donermi donmezmi ona bir yorum yapamam ama senin yapman gereken madem sana karsi cok souk zamana bırak herseyi ustune gitme ve arama arayan hep sen olma kovalayan hep sen olma kendini cek biraz sen de aynı tepkiyi ona koy o zaman nedir ne değildir geçek ortaya çıkar.

1|0
    0|0
  • askerde insanların psikolojisi değişebiliyor...

da genelde ilgili ve kıskanç olması yönünde değişir... seninkisi garip ciddden...

1|0
    0|0
  • sen birşey yapma derim bırak zamana soumuşmu hastamı ortaya çıakr her şey

1|0
    0|0
  • Yazarken nefes almayı unutmuşsun :)

2|0
    0|0
  • Askerlik psikolojisini bozmus gelince 1-2 aya duzelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde sevgilim askerde Geldi ve seni görmeden mi döndü

0|0
    0|0
    • evet plan yapmıştık ailesi çağırmıştı hastalığı artınca gelmesen filan dedi görüşemeden döndü

• evet haklısın genelde bende öyle duymuştum daha çok görmek istiyorlar falan diye... kırıldığımı ve üzüldüğümü söyledim o günde... ama çevremdekiler hasta olduğu için yakın yerlerde olmadığımız için hemen kötü düşünme anlamaya çalış diye sakinleştirdiler beni ama insanın içine şüphe düşünce neye karar vereceğini bilmiyor :(

• Senin bilecegin bişey ama gelince ayrilirsa zamanına yazık açıkça konus

Yükleniyor...