Nışanlı olup aldatılmak :(

evet yanlış okumadınız olurmu boyle sey falan da demeyın oldu 5yıllık sevgılıyız daha öncede yapmıstı aldattı ama yatmak falan değil bir ıkı kız telefonla konutuklarını oğrendım kızla konustum hatta dövdüm onu ohh ıyı yaptım onu cok sevdiğini soyledı uzak durmak ıstedığını benı nasıl sevdiğini bildiğini ama uzak duramadığını anlattı söz verdı konuşmayacağım aramayacağım dye ama or..pu kız sözunde duramadı. nısanlandık ve 3 ay sonra geene aradı nısanlım sakladı benden bı şekılde oğrendım bı gece 11dk konusmuslar neden sakladın dediğimde kavga ederdık dedı ben senı sevıyorum ona da dedım ben ayrılmam cok sevıyorum nısanlımı dedim dedi ama ben ınanmıyorum sevse saklarmıydı ? kızın ıs yerıne gıttım aldım arabaya nısanlımıda cağırdım ve sordum kızın yanında hangımızı ıstıyorsun dıye bunu aradığını neden sakladın dıye senı dedı ama ona bısey dıyemedı napacağım kafam ok karısık :(

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama gurursuzluk yapmissin yaa boyle insanlara prim veriyorsunuz sonra da aldatiliyoruz diyosunuz erkek kiz farketmez aldatma aldatmadir ve en buyuk serefsizliktir ama bunu kabullenmekte en az onun kadar kotu cok seviyosun galiba anliyorum ama yapma boyle seyler derim yine yapar sende hayatini boyle biriyle gecirerek yazik edersin kendine canim hem bisey olmasa saklamaz neyse uzme kendini kafanda karismasin hersey ortada zaten hayirlisi olsun iyi bak kendine..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aynı filmlerdek gibi olmuş seç bakalım hangimiz ben mi o mu :D nişanlın senle evlense bile onla görüşmeye devam eder heder edipdurma kendini.

0|0
    0|0
  • bazı şeyler oldumu insanın hakikaten çok morali bozuluyor bazen dünyasıda kararıyor bir kaos ardından bir ikilem başlıyor kendi içinde bir ara kafasını az yarı buçuk topladıgında kendine şunu soruyor neden böyle oldu akla gelmeyen bir soruda ben bu işten ne anliyim şimdi ilk soruyu kesin defaatle sordmuşsundur ikinci soruyuda sor ben bu işten ne anliyim kızmı suçlu yoksa nişanlımmı gerçekçi olmak gerek kızı suça bogsak nişanlında hiç suç bırakmasak suçun izi nişanlında kalır ne kadar temizlersen temizle evliliye az kalmış kalan zamanı iyi deyerlendirmen gerek

0|0
    0|0
  • adam ikili oynuyor millet çocuklarının anasını aldatıyor nişanlı ne ki ?

0|0
    0|0
  • aldatiyor yakaliyorsun sonra affediyorsun siz ne tur bir manyaksiniz yahu birak aldatmayi aklindan gecirnesi bile yeterlidir sepetlemek icin.. sen ustune gidip nisanlaniyorsun duble manyaksin

0|0
    0|0
  • At nişanı bana gel gazoz var hemde soğuk .

Bekle biraz sular bir durulsun ki öfkende biraz geçmiş olur sonrası al karşına elemanı net bir şekilde ifade et , devam ederse de ayrıl .

Sonra bana gelirsin gazoz içerük :D

0|0
    0|0
  • bence 3 ünüz yaşayın. zevkli olur.

0|0
    0|0
  • ya ikinizi de isterim deseydi. ne olacaktı o zman. belki canı öyle istiyo.

0|0
    0|0
  • Ele varana bak elin yaptığına bak biz nerede yanlış yaptık

0|0
    0|0
  • uzatma evlen senin olsun

0|0
    0|0
  • sende bu güç olduktan sonra o adamı kimseye bırakmassın

0|0
    0|0
  • Vermiyorsanız aldatılmaya mahkumsunuz kezbanlar

0|0
    1|0
  • "evet yanlış okumadınız olurmu boyle sey falan da demeyın oldu"

nişanlıyken aldatılan ilk ve tek insanın kendisi olduğunu sanıyor arkadaş. uyandırmayın.

0|0
    0|0
  • Hala karışık olması senin insani onurunun olmadığından gelir... Seni aldatan senden olmamalı..Bu kadar basit arkadaşım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hala devem mı ediyorsun yani inanamıyorum yaa bir de daha önce kızı dövmüş olsun döv o kapıdan kovsan bacadan girer o kız gider yenisi gelir arkadaşımmmmm uyan uyaaan başkalarında arama sucu her erkek kuyruk sallayanlarında peşinden gitmiyor şimdi bazı erkeklerin hakkını yemeyelim senin ki belli gözü dışarda oynaşmayı seviyo sen bu adamla evlensende bu adam seni hep aldatır üzülen sen olursun bence yol yakın iyi düşün ben olsam ayrılırım gelecegım var sonucta ne kadar sevsemde onurum gururum da var paspas gibi ezip gecemez duygularımla oynayamaz düşün kararını ver ama böyle insanla zor arkadaşım zor

0|0
    0|0
  • terket ya bu bir ömür aldatır seni. kimse vazgeçilmez değildir.

0|0
    0|0
  • "hatta dövdüm onu ohh ıyı yaptım" dan gerisini okumadım.Ergenler nişanlanmasın diyorum sadece.

1|0
    1|0
  • şiddete oh iyi yaptım diyen birine acımam

0|0
    2|0
  • Ben seni çok iyi anladım bacim. Eger seni gerçekten isteyeseydi gider gerekirse numarasini bile değiştirir di.bence sana ondan yar es olmaz olamaz siz daha evlenmeden bunları yapiyosa evlenince kimbilir neler yapar ayrıl derim hayat bu.

0|0
    0|0
  • güven yoksa ortada bir ilişkide yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...