Erkek veya kız fark etmez cevaplarsanız çok sevinirim

En yakın hemcinsiniz olan arkadaşınızla bir cafeye gidiyorsunuz ve karşıda oturan (kızlar için erkek düşünün erkekler için kız ) birisiyle bakışıyorsunuz tam giderken sizin yanınıza geliyor ve arkadaşınıza ondan çok hoşlandığını söylüyor ve telefon numarası veriyor siz o an ne yapardınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzını yüzünü anladın sen onu :)

0|0
    0|0
    • garip bir durum evet bnde bir yerde okudum merak ettim insanların tepkisini :)

• bana bakanı :) veya ona bakanı fark etmez bişeyler konuyşmak istemesek neden yanlız cafeye gelelim biraz saygı be..!

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bana bakıyor veya ben bakıyorum oda bana bakıyor geliyor yanımdaki arkadaşa telefonunu veriyor ben bundan şunu anlarım ya bana inat yapıyor ya beni yokluyor ya da bana kasıtlı bir şey bu allah yolunu açık demek en iyisi

0|0
    0|0
    • yoklamafalan değil baya baya numarasını arkadaşa veriyor

• Bi tatsızlık çıkacağı kesin ! Bu kültüre uzak bu muhabbetler... Ama midesi genişler de yok değil !

0|0
    0|0
  • demekki yanındaki de bakmış hatda senden çok bakmış :) o kadar basit :) kör değil ya numara veren kişi :) (kız erkek fark etmez erkektir numaryı veren zaten de :) )

0|0
    0|0
  • Bir şey yapılacak bir durum değil.

Yürür gidersin ... (İçimden o kişiye çok sayarım .)

0|0
    0|0
  • Bacımsın..:))

0|0
    0|0
  • Biraz bozulurdum ama arkadaşıma verirdim numarayı.

0|0
    0|0
    • arkadaşını kıskanır mıydın?

• Yok sanmıyorum, kıskançlık huyum yoktur.

Kızlar Ne Diyor 4

• o yuzden bakismak cok kotu bir huy,olursa capkin aptal derim.

0|0
    0|0
  • Onu orda yolarım heralde

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam. Arkadaşmn kararı ne yapıp yapmicağı

0|0
    0|0
    • kıskanır mıydın en azından o an?

• Hayır . Hem arkadaşmdan hoşlanan erkekten hoşlanamam ben yani kıskanmak için bir sebep yok.

• Kıskançlık Kıskançlık başka bse değil :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...